Gå til hovedindhold

Plus Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk

PlusBadeværelse – tilbehørEAN: 5705837107919
Pris fra 140,17 krtil 173 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32,83 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140.17 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forskruning Brusekabine M/Møtrik 60 Mm
140,17 kr
Til butik
Forskruning Brusekabine M/Møtrik 60 Mm billede

Produktinformation

Solar Plus tilgangsstykke til brusekabine 60 mm med roset med GI-Pakning samt spændskive og kontramøtrik. Pakket i sæt af 2 Stk. Søgetermer: 0201193185 - 728207-004 - 728207004 - 5705837107919

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing Valves
EAN: 5705837107919
Varenr.: 8810470113617
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forskruning brusekabine m/møtrik 60 mm
145 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk
173 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk140,17 kr140,17 krKøb
2MaintainIt145 kr145 krKøb
3WATTOO.DK173 kr173 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk i 170 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 140,17 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Forskruning til brusekabine med mtrik, 60 mm, st 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026140,17 kr4,83 kr (3%)
19. maj 2026145 kr4,83 kr (3%)
25. apr. 2026140,17 kr3,17 kr (2%)
26. mar. 2026137 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026138 kr
21. mar. 2026138,48 kr1,52 kr (1%)
20. mar. 2026140 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026141 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026142 kr5 kr (4%)
28. feb. 2026137 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret