Gå til hovedindhold

Bong Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.)

BongKontorforsyningEAN: 7313441127605
Pris fra 123,91 krtil 197,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 73,59 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119,15 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.91 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Forsendelsespose 260x350+50 mm 60my
-24%123,91 kr
Før 163,81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Forsendelsespose 260x350+50 mm 60my billede

Produktinformation

Co-Ex Pocket er nem sikkerhed til bløde, lette eller uhåndterlige genstande. Forsegl den én gang, og den vedbliver at være forseglet. Ingen kan åbne posen uden at efterlade spor. Kan bruges til E-handel, tekstiler, prøver og fortrolige dokumenter. Uigenne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WhiteLabel
Kategori: Forsendelsesposer
EAN: 7313441127605
Varenr.: 155.68291
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.)
150 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Forsendelsespose 260x350 P&S (100)
197,5 kr
Til butik
Forsendelsespose 260x350 P&S (100) billede

Produktinformation

Postordreposer er den nemmeste emballage til forsendelse af postordre- og e-handelsvarer, der er bløde, lette eller allerede er beskyttet af yderemballage. Den er stærk, vandtæt og nem at lukke. Ideel til returvarer fra kunder.

Produktspecifikationer

Mærke: Bong
Kategori: Forsendelsesposer
EAN: 7313441127605
Varenr.: DP-BON12760

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap123,91 kr123,91 krKøb
2CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
3HUMA.dk197,5 kr197,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 119,15 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 123,91 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Forsendelsespose Peel & Seal hvid 260x350 mm - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026123,91 kr63,09 kr (34%)
15. maj 2026187 kr63,09 kr (51%)
13. maj 2026123,91 kr26,09 kr (17%)
12. maj 2026150 kr26,09 kr (21%)
8. maj 2026123,91 kr4,76 kr (4%)
29. apr. 2026119,15 kr29,85 kr (20%)
28. apr. 2026149 kr29,85 kr (25%)
20. jan. 2026119,15 kr30,85 kr (21%)
19. jan. 2026150 kr30,85 kr (26%)
15. jan. 2026119,15 kr38,36 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret