Gå til hovedindhold

Wexim Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591

WeximSanitetEAN: 5704587016113
Pris fra 699 krtil 1.163,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 464,75 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 645 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wexim CEE kabelsæt, 5x1,5 mm², 400V/16A, 25 meter
699 kr
Til butik
Wexim CEE kabelsæt, 5x1,5 mm², 400V/16A, 25 meter billede

Produktinformation

Kabelsæt med CEE stikprop med fasevender og mellemled. Farve: Sort/rød Materiale, kabel: Neopren Længde: 25 meter Stik: 16A/5P han og hun Kabel: 5x1,5 mm² Spænding: 400V

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: El artikler
Farve: sort/rød
Størrelse: 25 m
EAN: 5704587016113
Varenr.: 881521711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE Kabelsæt 25m 16A 380V 5G1,5 fasev
727 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wexim CEE kabelsæt, 5x1,5 mm², 400V/16A, 25 meter
739 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelsæt, 400V/16A, 5G1,5mm², 25 m
779,08 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wexim CEE kabelsæt, 5x1,5 mm², 400V/16A, 25 meter
789 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wexim CEE kabelsæt, 5x1,5 mm², 400V/16A, 25 meter
875 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591
880 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BLUE ELECTRIC Kabelsæt CEE 25 M - 400 V
1.163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj699 kr699 krKøb
2CS MEGASTORE DK727 kr766 krKøb
3LavprisEl739 kr739 krKøb
4EL-GROSSISTEN779,08 kr779,08 krKøb
5Greenline789 kr789 krKøb
6BilligVVS DK875 kr875 krKøb
7Homeshop DK880 kr880 krKøb
8Globaltools.dk1.163,75 kr1.163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591

PriceData har fulgt prisen på Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591 i 132 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Blue Electric Kabelsæt CEE 25 M - 400 V - 1810591 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026699 kr12 kr (2%)
8. maj 2026711 kr12 kr (2%)
28. mar. 2026699 kr54 kr (8%)
21. mar. 2026645 kr34 kr (5%)
20. mar. 2026679 kr34 kr (5%)
16. mar. 2026645 kr14 kr (2%)
24. feb. 2026631 kr14 kr (2%)
16. feb. 2026645 kr14 kr (2%)
10. feb. 2026659 kr30 kr (5%)
25. jan. 2026629 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret