Gå til hovedindhold

Solar Plus Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop

Solar PlusEludstyrEAN: 5715059960001
Pris fra 541,43 krtil 735 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 193,57 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 488 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 541.43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabelsæt 3G1,5 M/3 Stikdåse 25M
541,43 kr
Til butik
Kabelsæt 3G1,5 M/3 Stikdåse 25M billede

Produktinformation

Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop Søgetermer: 0810000658 - - 0810000658 - 5715059960001

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5715059960001
Varenr.: 8975451291985
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelsæt 3g1,5 m/3 stikdåse 25m
558,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop
735 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk541,43 kr541,43 krKøb
2MaintainIt558,75 kr558,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK735 kr774 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop i 180 dage. Laveste pris i perioden er 488 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 705 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 528 kr.

Den nuværende pris på 541,43 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Forlængerledning med 25 meter H07RN-F 3G1,5 ledning 16A med slagfast 3 stikdåse og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026541,43 kr26,25 kr (5%)
29. maj 2026515,18 kr1,18 kr (0%)
28. maj 2026514 kr1,18 kr (0%)
13. maj 2026515,18 kr14,18 kr (3%)
9. maj 2026501 kr6,81 kr (1%)
7. maj 2026494,19 kr6,81 kr (1%)
6. maj 2026501 kr6,81 kr (1%)
18. apr. 2026494,19 kr1,19 kr (0%)
10. apr. 2026493 kr5 kr (1%)
26. mar. 2026488 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret