Gå til hovedindhold

Select Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK

SelectSanitetEAN: 5705157434450
Pris fra 18,75 krtil 42,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23,75 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roset ø70 27 mm x 3/4" - krom 2-pak
18,75 kr
Til butik
Roset ø70 27 mm x 3/4" - krom 2-pak billede

Produktinformation

Roset stainless steel with chrome-plated, 3/4" x Dia. 70mm x H27mm

Produktspecifikationer

Mærke: Select
Kategori: armatur roset
Farve: chrome
EAN: 5705157434450
Varenr.: 0200205074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK
29 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roset 70, 27 mm x ", krom, 2-pak
42,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
3WATTOO.DK42,5 kr42,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK

PriceData har fulgt prisen på Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK i 166 dage. Laveste pris i perioden er 17,8 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 127,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 18,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Forkromet roset Ø70 mm 27 mm dybde X 3/4 - 2 PAK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202618,75 kr
20. maj 202618,34 kr
19. maj 202618,75 kr
14. apr. 202618,34 kr
13. apr. 202618,75 kr
5. apr. 202618,34 kr
14. mar. 202618 kr
19. feb. 202617,8 kr
8. feb. 202618,47 kr4,53 kr (20%)
1. feb. 202623 kr104,5 kr (82%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret