Gå til hovedindhold

Boligcenter Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158811462
Pris fra 2.299 krtil 3.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 950 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Markise Beige 400 × 350 cm Stof
-37%2.299 kr
Før 3.627 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Markise Beige 400 × 350 cm Stof billede

Produktinformation

Den udtrækkelige solskærm tilbyder en alsidig skygge-løsning til solbeskinnede udendørs områder. Den er designet til at give optimal solbeskyttelse, mens den bevarer et stilfuldt og moderne udseende til ethvert udendørs miljø. Perfekt til altaner, terrasser og haver, forbedrer denne markise stemningen i enhver indstilling, den pryder. Med sine afdæmpede æstetik og understated elegance smelter den problemfrit ind i både moderne og traditionelle arkitektur og giver et chic ly mod solen. Holdbart Polyesterstof Kendt for sin robusthed lover stoffets vand- og UV-modstand holdbarhed og konstant beskyttelse mod solen. Dets farvebestandige egenskab sikrer, at de levende farver bevares år efter år, så det forbliver en fast bestanddel i dit udendørs setup.Manuelt Justeringssystem Denne markise har et ligetil manuelt tilbagetrækningssystem. Ved hjælp af en simpel håndsving kan brugeren rulle markisen ud eller tilbage efter behov for at give varierende grader af skygge og tilpasser sig nemt til skiftende vejrforhold.Retractable Funktionalitet Muligheden for at trække markisen tilbage giver dig fleksibiliteten til at nyde solen eller trække dig tilbage til skygge i en fart. Denne funktion er utrolig praktisk i dynamisk vejr, da den giver brugerne fordelene ved tilpasset skygge.Alsidig Brug Ideel til forskellige udendørs omgivelser som terrasser, verandaer eller ethvert udendørs område, der kunne have fordel af at beskytte mod solens eksponering. Markisen forvandler enhver plads til en indbydende, stilfuld forlængelse af dit hjem.Nem Vedligeholdelse Hold dens friske og indbydende udseende ved at rengøre med koldt vand og undgå stærke kemikalier. Denne praktiske vedligeholdelsesmetode sikrer, at din markise fortsat leverer stil og komfort sæson efter sæson. Farve: BeigeMateriale: StofSamlede dimensioner: 400 x 350 CM (L x B)SammenrulleligVanda...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 30.01g
EAN: 8721158811462
Varenr.: 1629357
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Markise Beige 400 × 350 cm Stof
-36%2.320 kr
Før 3.647 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Markise Beige 400 × 350 cm Stof billede

Produktinformation

Den udtrækkelige solskærm tilbyder en alsidig skygge-løsning til solbeskinnede udendørs områder. Den er designet til at give optimal solbeskyttelse, mens den bevarer et stilfuldt og moderne udseende til ethvert udendørs miljø. Perfekt til altaner, terrasser og haver, forbedrer denne markise stemningen i enhver indstilling, den pryder. Med sine afdæmpede æstetik og understated elegance smelter den problemfrit ind i både moderne og traditionelle arkitektur og giver et chic ly mod solen. Holdbart Polyesterstof Kendt for sin robusthed lover stoffets vand- og UV-modstand holdbarhed og konstant beskyttelse mod solen. Dets farvebestandige egenskab sikrer, at de levende farver bevares år efter år, så det forbliver en fast bestanddel i dit udendørs setup.Manuelt Justeringssystem Denne markise har et ligetil manuelt tilbagetrækningssystem. Ved hjælp af en simpel håndsving kan brugeren rulle markisen ud eller tilbage efter behov for at give varierende grader af skygge og tilpasser sig nemt til skiftende vejrforhold.Retractable Funktionalitet Muligheden for at trække markisen tilbage giver dig fleksibiliteten til at nyde solen eller trække dig tilbage til skygge i en fart. Denne funktion er utrolig praktisk i dynamisk vejr, da den giver brugerne fordelene ved tilpasset skygge.Alsidig Brug Ideel til forskellige udendørs omgivelser som terrasser, verandaer eller ethvert udendørs område, der kunne have fordel af at beskytte mod solens eksponering. Markisen forvandler enhver plads til en indbydende, stilfuld forlængelse af dit hjem.Nem Vedligeholdelse Hold dens friske og indbydende udseende ved at rengøre med koldt vand og undgå stærke kemikalier. Denne praktiske vedligeholdelsesmetode sikrer, at din markise fortsat leverer stil og komfort sæson efter sæson. Farve: BeigeMateriale: StofSamlede dimensioner: 400 x 350 CM (L x B)SammenrulleligVandafvisende materialerDriftsmekanisme: ManuelForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Markise stof1 x Markise ramme Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 400 x 350 cm
Vægt: 30.01g
EAN: 8721158811462
Varenr.: 1629357
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Markise Beige 400 × 350 cm Stof
-36%2.320 kr
Før 3.647 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Markise Beige 400 × 350 cm Stof billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 400 x 350 cm
Vægt: 30.01g
EAN: 8721158811462
Varenr.: 1629357
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm
-10%3.249 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
2Livera DK2.320 kr2.389 krKøb
3Vivas DK2.320 kr2.389 krKøb
4BoligRetning3.249 kr3.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm

PriceData har fulgt prisen på Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm i 114 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 3.949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.965 kr.

Den nuværende pris på 2.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Foldemarkise Manuel Betjening - Beige / 400 × 350 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20262.299 kr100 kr (4%)
16. maj 20262.399 kr100 kr (4%)
15. maj 20262.499 kr100 kr (4%)
14. maj 20262.399 kr200 kr (8%)
11. maj 20262.599 kr100 kr (4%)
5. maj 20262.499 kr750 kr (23%)
2. maj 20263.249 kr250 kr (7%)
28. apr. 20263.499 kr50 kr (1%)
23. apr. 20263.449 kr220 kr (7%)
21. apr. 20263.229 kr100 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret