Gå til hovedindhold

Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft

MerakiFodplejeEAN: 5707644808010
Pris fra 89,95 krtil 123 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69,95 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Fodscrub Calm cedar Cosmos Organic, 100ml.
89,95 kr
Til butik
Meraki Fodscrub Calm cedar Cosmos Organic, 100ml. billede

Produktinformation

Forkæl dine fødder med denne certificeret økologiske Calm Cedar fodscrub fra Meraki. Økologisk aprikosgranulat giver din hud en blid eksfoliering, mens økologisk solsikkeolie og mandelolie efterlader dine fødder bløde og velplejede, så du er klar til at v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Kropspleje
EAN: 5707644808010
Varenr.: 32720
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Foot Scrub - Calm Cedar 100 ml
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Foot Scrub - Calm Cedar 100 ml billede

Produktinformation

Meraki Foot Scrub - Calm Cedar er en super lækker fodscrub, der **blødgør og plejer** dine fødder, så du er klar til at vise dem frem i sandaler. Denne scrub er beriget med økologisk abrikosgranulat, som giver din hud en **blid eksfoliering**, mens økolog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Foot Care
EAN: 5707644808010
Varenr.: 96522
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft
-14%94 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft billede

Produktinformation

Forkæl dine fødder med den certificeret økologiske Calm Cedar fodscrub fra Meraki, en del af den eksklusive Calm Cedar serie. Denne fodscrub kommer i en elegant, hvid tube, der måler 3,50 cm i diameter og 17 cm i højden, hvilket gør den let at håndtere og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Renseprodukter
Farve: Hvid
EAN: 5707644808010
Varenr.: 15311
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki - Foot Scrub Calm Cedar - 100 ml
-10%99 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fodscrub "Calm cedar" - Meraki - 100 ml
99 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Fodscrub, Calm cedar, Cosmos Organic
119,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Footscrub Calm Cedar - 100 ml
123 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk89,95 kr89,95 krKøb
2NiceHair.dk89,96 kr89,96 krKøb
3Likehome.dk94 kr94 krKøb
4BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
5Mostersskur.dk99 kr99 krKøb
6Rikki Tikki Shop119,95 kr119,95 krKøb
7NordicFeel DK123 kr123 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft

PriceData har fulgt prisen på Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft i 173 dage. Laveste pris i perioden er 61,95 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 89,95 kr er 23% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Fodscrub Meraki Calm Cedar - Økologisk abrikoskernepeeling med oliven- & solsikkeolie, eukalyptus-mynte duft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202689,95 kr20 kr (29%)
26. apr. 202669,95 kr2 kr (3%)
25. apr. 202671,95 kr
24. apr. 202672,86 kr10,09 kr (12%)
22. apr. 202682,95 kr11 kr (15%)
14. apr. 202671,95 kr
13. apr. 202672,86 kr
10. apr. 202671,95 kr1 kr (1%)
4. apr. 202670,95 kr
2. apr. 202671,06 kr7,89 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret