Gå til hovedindhold

Homegoal Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING

HomegoalFodboldmålEAN: 5704035321127
Pris fra 738 krtil 949 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 698 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 738 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Homegoal Pro Junior - Hvid
-22%738 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Homegoal Pro Junior - Hvid billede

Produktinformation

Flyt fodboldspillet ind i egen have, med dette lækre fodboldmål i træ. Målet er 175 x 140 cm og står klippe stabilt i haven uden brug af pløkker. Er velegnet til børn i alle aldre. Fodboldmålet er i massivt fyrretræ som er særdeles modstandsdygtigt ove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodboldmål
EAN: 5704035321127
Varenr.: 09-302112
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Homegoal - Pro Junior hvid - Fodboldmål i træ - 175x140 cm
808 kr
Til butik
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING
-4%897 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Home Goal Pro Junior - Hvid
916 kr
Til butik
Gå til Lukaki.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Homegoal Junior fodboldmål hvid - 175 x 140 cm, 1
949 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Homegoal Pro Junior - Hvid Fodboldmål
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys738 kr738 krKøb
2Cykelpartner.dk808 kr808 krKøb
3HomeX.dk897 kr897 krKøb
4Proshop DK916 kr1.126 krKøb
5Lukaki.dk949 kr949 krKøb
6Homeshop DK949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 875 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 750 kr.

Den nuværende pris på 738 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Fodboldmål i TRÆ - 175 cm x 140 cm med net i HVID - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026738 kr10 kr (1%)
2. jun. 2026728 kr10 kr (1%)
30. maj 2026738 kr10 kr (1%)
29. maj 2026728 kr10 kr (1%)
21. maj 2026738 kr1 kr (0%)
19. maj 2026739 kr70 kr (9%)
18. maj 2026809 kr67 kr (9%)
14. maj 2026742 kr4 kr (1%)
12. maj 2026746 kr45 kr (6%)
9. maj 2026791 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret