Gå til hovedindhold

Homegoal Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING

HomegoalFodboldEAN: 5704035321219
Pris fra 522 krtil 795 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 273 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 10. maj

Sammenlign priser på Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 522 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Home Goal Pro Mini - Sort
522 kr
Til butik
Home Goal Pro Mini - Sort billede

Produktinformation

Fodboldmål i massivt fyrretræ med sort finish, størrelse 150 x 120 cm og et 3 mm kraftigt vejrbestandigt net til udendørs leg. Home Goal Pro Mini - Black er et fodboldmål i træ af høj kvalitet, designet til at passe selv i små haver og til yngre børn. Målet er lavet af massivt fyrretræ, behandlet med grunder og to lag træbeskyttelse, og bygget til at stå udendørs året rundt uden behov for forankring. Størrelse: 150 x 120 x 70 cm Materiale: massivt fyrretræ (39 x 70 mm) Behandlet med grunder og 2 lag træbeskyttelse Forboret med afrundede kanter Rustfri skruer og klammer Net: 3 mm stærkt vejrbestandigt net Ingen fastgørelse nødvendig Farve: black Slidstærk udendørskonstruktion og kompakte mål gør det nemt at sætte et pålideligt mål op til daglig fodboldhygge.

Produktspecifikationer

Mærke: Home Goal
Kategori: Fodbold og boldspil
Artikel nr.: 302121
EAN: 5704035321219
Varenr.: 3149388
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Homegoal - Pro Mini sort - Fodboldmål i træ - 150x120 cm
529 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Fodboldmål - Homegoal Pro Mini - 150x120 Cm
649,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Hood Homegoal Pro Mini - Sort 150 x 120 cm (302121)
691 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Homegoal - Pro Mini - Sort, 150x120cm
-7%699 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING
-5%747 kr
Før 785 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lukaki.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Homegoal Mini fodboldmål sort - 150 x 120 cm, 1
795 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Homegoal Pro Mini - Sort Fodboldmål
795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK522 kr581 krKøb
2Cykelpartner.dk529 kr529 krKøb
3Gucca.dk649,95 kr649,95 krKøb
4Teknikproffset DK691 kr770 krKøb
5Bolig & Haven699 kr699 krKøb
6HomeX.dk747 kr747 krKøb
7Lukaki.dk795 kr795 krKøb
8Homeshop DK795 kr795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING i 135 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 522 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Fodboldmål i TRÆ - 150 cm x 120 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026522 kr13 kr (3%)
10. maj 2026509 kr13 kr (2%)
8. maj 2026522 kr3 kr (1%)
5. maj 2026519 kr3 kr (1%)
4. maj 2026522 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026519 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026522 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026521 kr2 kr (0%)
13. mar. 2026519 kr10 kr (2%)
12. mar. 2026509 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret