Gå til hovedindhold

Homegoal Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING

HomegoalFodboldEAN: 5704035321202
Pris fra 479 krtil 649 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 475 kr 14. maj

Sammenlign priser på Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Home Goal Pro Micro - Sort
479 kr
Til butik
Home Goal Pro Micro - Sort billede

Produktinformation

Fodboldmålet til den lille have eller de allermindste boldspillere, da det ikke kræver meget plads. Med en bredde på 125 cm. kan der nemt findes plads til dem, selvom banen er lille. De små mål kan anvendes udenfor året rundt og de er både stabile og holdbare.

Produktspecifikationer

Mærke: Home Goal
Kategori: Fodbold og boldspil
Artikel nr.: 302120
EAN: 5704035321202
Varenr.: 3149387
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Homegoal - Pro Micro sort - Fodboldmål i træ - 125x100 cm
500 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Homegoal Pro Micro - Sort
-20%522 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Homegoal Pro Micro - Sort billede

Produktinformation

Fodboldmålet til den lille have eller de allermindste boldspillere, da det ikke kræver meget plads. Med en bredde på 125 cm kan der nemt findes plads til dem, selvom banen er lille. De små mål kan anvendes udenfor året rundt og de er både stabile og holdb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodboldmål
EAN: 5704035321202
Varenr.: 09-302120
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Hood - Fodboldmål - Homegoal Pro Micro - 125x100 Cm
549,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Hood Homegoal Pro Micro - Sort 125 x 100 cm (302120)
557 kr
Til butik
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING
-3%617 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lukaki.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Homegoal Micro fodboldmål sort - 125 x 100 cm, 1
649 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Homegoal Pro Micro - Sort Fodboldmål
649 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Homegoal - Pro Micro - Sort
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK479 kr518 krKøb
2Cykelpartner.dk500 kr500 krKøb
3Eurotoys522 kr522 krKøb
4Gucca.dk549,95 kr549,95 krKøb
5Teknikproffset DK557 kr636 krKøb
6HomeX.dk617 kr617 krKøb
7Lukaki.dk649 kr649 krKøb
8Homeshop DK649 kr649 krKøb
9Bolig & Haven649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING i 182 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 476 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Fodboldmål i TRÆ - 125 cm x 100 cm med net i SORT - KRAFTIG KVALITET - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026479 kr4 kr (1%)
14. maj 2026475 kr4 kr (1%)
8. maj 2026479 kr4 kr (1%)
7. maj 2026475 kr4 kr (1%)
11. jan. 2026479 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret