Gå til hovedindhold

My Hood Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING

My HoodFodboldmålEAN: 5704035323220
Pris fra 1.985 krtil 2.295 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.674 kr 23. maj

Sammenlign priser på Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1985 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Fodboldmål My Hood Champion 550x213cm
-5%1.985 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fodboldmål My Hood Champion 550x213cm billede

Produktinformation

Stort kvalitets fodboldmål i en kraftig kvalitet og velkendt design. Målet er lavet i galvaniseret stål og pulverlakeret hvidt, hvorfor det er godt beskyttet mod rust. Specifikationer: - Dimensioner: 550 x 213 x 150 cm - Vægt: 41,5 kg -

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Fodboldmål
EAN: 5704035323220
Varenr.: 434-323220
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
My Hood - Champion 550x213
1.999 kr
Til butik
My Hood - Champion 550x213 billede

Produktinformation

Fedt mål i en kraftig kraftig kvalitet og i et design som du kender fra fodboldklubben Fodboldmålet er i galvaniseret stål med en grå pulverlakering, og er dermed optimalt beskyttet mod rust. Størrelse: 550 x 213 x 150 cm Ramme: Ø76 mm, godstykkelse 1,2 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: My Hood
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5704035323220
Varenr.: 48638253531466
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING
2.247 kr
Til butik
Gå til Lukaki.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
My Hood Champion fodboldmål 550 x 213 cm, 1
2.295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys1.985 kr1.985 krKøb
2Bolig & Haven1.999 kr1.999 krKøb
3HomeX.dk2.247 kr2.247 krKøb
4Lukaki.dk2.295 kr2.295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING i 129 dage. Laveste pris i perioden er 1.674 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.981 kr.

Den nuværende pris på 1.985 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Fodboldmål i galvaniseret stål og grå pulverlakering - FRI FRAGT - 550 x 213 cm - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.985 kr301 kr (18%)
27. maj 20261.684 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.674 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.684 kr10 kr (1%)
19. maj 20261.694 kr305 kr (15%)
6. maj 20261.999 kr4 kr (0%)
2. maj 20261.995 kr4 kr (0%)
11. apr. 20261.999 kr14 kr (1%)
10. apr. 20261.985 kr14 kr (1%)
11. feb. 20261.999 kr248 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret