Gå til hovedindhold

Diverse Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED

DiverseTeleskopEAN: 7391879061661
Pris fra 10.510 krtil 19.806 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9.296 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.571 kr 21. maj

Sammenlign priser på Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10510 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED
10.510 kr
Til butik
Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED billede

Produktspecifikationer

Mærke: Yukon
Kategori: Teleskop
Farve: 6
Artikel nr.: SP16 APO/ED 30-60X85
EAN: 7391879061661
Varenr.: 9566896
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Focus Sport Optics Optimum 30-60x85 V2 Apo Vhg Ed
19.806 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10.510 kr10.510 krKøb
2MAXiPRO19.806 kr19.806 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED

PriceData har fulgt prisen på Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED i 100 dage. Laveste pris i perioden er 8.571 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 19.806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.985 kr.

Den nuværende pris på 10.510 kr er 34% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kikkert Yukon Focus Optimum 30-60x85 V2 APO VHG ED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202610.510 kr9.296 kr (47%)
31. maj 202619.806 kr9.296 kr (88%)
30. maj 202610.510 kr1 kr (0%)
29. maj 202610.509 kr1.938 kr (23%)
21. maj 20268.571 kr11.235 kr (57%)
20. maj 202619.806 kr2.178,05 kr (12%)
5. maj 202617.627,95 kr2.178,05 kr (11%)
21. apr. 202619.806 kr2.178,05 kr (12%)
6. apr. 202617.627,95 kr2.178,05 kr (11%)
25. mar. 202619.806 kr2.376,05 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret