Gå til hovedindhold

Beurer FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft

BeurerPersonlig plejeEAN: 4211125645069
Pris fra 1.240 krtil 1.759 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 519 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 18. apr.

Sammenlign priser på FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1240 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer FM 90 Fodmassageapparat
1.240 kr
Til butik
Beurer FM 90 Fodmassageapparat billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Fodmassage
Farve: 1
Artikel nr.: FM090
EAN: 4211125645069
Varenr.: 20351344
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer FM 90
1.240 kr
Til butik
Beurer FM 90 billede

Produktinformation

- Shiatsu og lufttrykmassage til fodsåler og hæle - Varmefunktionl - 3 forudindstillede massageprogrammer - Cirkulationsforstærkende fodreflekszonemassage - Luftkompressionsmassage med 3 intensitetsniveauer - Vaskbart og aftageligt låg - Egnet til en skostørrelse op til str. 46 - Funktionsdisplay med farvet LED...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massage
Artikel nr.: FM090
EAN: 4211125645069
Varenr.: 3032955
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Fodmassage FM 90, 1 stk
-20%1.263 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beurer Fodmassage FM 90, 1 stk billede

Produktinformation

Beurer Fodmassage FM 90 med shiatsu og trykluftsmassage, giver dig et øjeblik af afslapning og restitution. Vælg mellem tre massageprogrammer med klassisk massage og shiatsu, som er en kraftig trykluftsmassage. Hvis du fryser ekstra meget på dine fødder, kan du kombinere massagen med varme, som du vælger, med et hurtigt tryk på funktionsdisplayet. Beurer Fodmassage FM 90 er nem at bruge og masserer dine fødder og hæle, i cirkuleære bevægelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massage
Størrelse: 1 stk
Artikel nr.: 76470
EAN: 4211125645069
Varenr.: 76470
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Shiatsu fotmassage FM 90
-7%1.332 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer FM 90 Fodmassageapparat
1.407,95 kr
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Fodmassage FM 90, 1 stk
1.579 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Shiatsu fodmassage FM 90
-13%1.709 kr
Før 1.969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft
1.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.240 kr1.240 krKøb
2Proshop DK1.240 kr1.240 krKøb
3Healthwell DK1.263 kr1.263 krKøb
4Teknikproffset DK1.332 kr1.391 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk1.407,95 kr1.407,95 krKøb
6Core Nutrition DK1.579 kr1.579 krKøb
7Estore DK1.709 kr1.709 krKøb
8Bodystore DK1.759 kr1.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft

PriceData har fulgt prisen på FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft i 179 dage. Laveste pris i perioden er 998 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.201 kr.

Den nuværende pris på 1.240 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for FM 90 Fotmassage Shiatsu/Tryckluft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.240 kr11 kr (1%)
19. apr. 20261.251 kr52 kr (4%)
18. apr. 20261.199 kr52 kr (4%)
17. apr. 20261.251 kr52 kr (4%)
16. apr. 20261.199 kr52 kr (4%)
15. apr. 20261.251 kr52 kr (4%)
19. mar. 20261.199 kr51 kr (4%)
18. mar. 20261.250 kr13 kr (1%)
17. feb. 20261.263 kr36 kr (3%)
10. feb. 20261.299 kr49 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret