Gå til hovedindhold

Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644528079
Pris fra 96,95 krtil 179 kr
16 forhandlere

Prisforskel: 82,05 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 9. maj

Sammenlign priser på Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde og køb billigst

16 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.95 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Håndsæbe, Linen dew, 490 ml.
96,95 kr
Til butik
Meraki Håndsæbe, Linen dew, 490 ml. billede

Produktinformation

Den fine håndsæbe er økologisk certificeret og indeholder økologisk aloe vera og ekstrakt fra blåbær og brændenælde, der plejer og fugter huden. Noter af pebermynte og patchouli.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki
EAN: 5707644528079
Varenr.: 23079
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Soap - Linen Dew 490 ml
-39%97,15 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Soap - Linen Dew 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Soap Linen Dew er en certificeret økologisk, flydende håndsæbe med den populære Linen Dew duft. Den er velegnet til alle hudtyper og kan bruges dagligt til blid og effektiv vask af hænderne. Denne håndsæbe er rig på økologiske ekstrakter fra b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644528079
Varenr.: 86142
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Håndsæbe, Linen dew 490 ml
-41%100 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Håndsæbe, Linen dew 490 ml billede

Produktinformation

Linen dew fra Meraki, er en skøn håndsæbe, som du gerne vil have stående fremme! Den fine håndsæbe er økologisk certificeret og indeholder økologisk aloe vera og ekstrakt fra blåbær og brændenælde, der plejer og fugter huden. Stil håndsæben på en lille ba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644528079
Varenr.: 42006088515836
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Hand soap Linen dew
-7%100 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndsæbe 490 ml Linen dew
-30%119 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap, Linen Dew, Grøn
119 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap Linen Dew 490 ml
120 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Hand Soap Linen Dew 490 ml
120 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Håndsæbe, linen dew
-26%126 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Håndsæbe, Linen dew (309771110)
132 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde
144 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Soap - Linen Dew - 490 ml
147,95 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Meraki Håndsæbe, Linen Dew, 490 ml.
149 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Øko håndsæbe Linen Dew
169 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Linen Dew Hand Soap 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Linen Dew Hand Soap 490 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk96,95 kr96,95 krKøb
2NiceHair.dk97,15 kr97,15 krKøb
3Bolig & Haven100 kr100 krKøb
4Proshop DK100 kr139 krKøb
5KitchenTime DK119 kr168 krKøb
6Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør119 kr119 krKøb
7Cocopanda DK120 kr120 krKøb
8Beautycos DK120 kr149 krKøb
9Rikki Tikki Shop126 kr126 krKøb
10Teknikproffset DK132 kr181 krKøb
11Likehome.dk144 kr144 krKøb
12Kids-world.dk147,95 kr147,95 krKøb
13Brandshop149 kr149 krKøb
14Pindhus.dk169 kr169 krKøb
15NordicFeel DK169 kr169 krKøb
16Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde

PriceData har fulgt prisen på Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde i 159 dage. Laveste pris i perioden er 74,94 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 98,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 96,95 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Flydende håndsæbe Meraki Linen Dew Ø7 x H19 cm - COSMOS økologisk med blåbær & brændenælde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202696,95 kr7,95 kr (9%)
9. maj 202689 kr7,95 kr (8%)
14. apr. 202696,95 kr1,66 kr (2%)
13. apr. 202698,61 kr1,66 kr (2%)
8. apr. 202696,95 kr1,95 kr (2%)
5. apr. 202695 kr1,95 kr (2%)
4. apr. 202696,95 kr1,95 kr (2%)
16. mar. 202695 kr
15. mar. 202695,95 kr
24. feb. 202695 kr5,94 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret