Gå til hovedindhold

Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange

FlowconceptSanitetEAN: 5706224028367
Pris fra 299 krtil 808 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 509 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Flowconcept 150700 Pumpepistol - OBS!! KAN FØRST LEVERES I MIDT JUNI
-56%299 kr
Før 673 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flowconcept 150700 Pumpepistol - OBS!! KAN FØRST LEVERES I MIDT JUNI billede

Produktinformation

OBS!! VAREN ER I RESTORDRE OG KAN FØRST LEVERES I MIDT JUNI Praktisk pumpepistol med letaflæseligt manometer. Robust konstruktion med gummibeskyttet støbt aluminiumshus. Manometeret har en diameter på 80 mm og viser både bar og psi. 500 mm slange monter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Flowconcept
Kategori: Special Tilbud
EAN: 5706224028367
Varenr.: 467106
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pumpepistol m/manometer 12bar, slange m/klemnippel
-44%375 kr
Før 673,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PUMPEPISTOL M/MANOMETER
539,41 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pumpepistol 0-12 bar Pumpepistol m/manometer 0-12 bar 500mm slange og klemnippel
583 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange
793,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pumpepistol 0-12bar m/gummihus - t/bil, traktor m.m. m/manometer & 500mm slange
808 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken299 kr299 krKøb
2Globaltools.dk375 kr375 krKøb
3EL-GROSSISTEN539,41 kr539,41 krKøb
4Elvvs.dk583 kr583 krKøb
5vvsfittings.dk793,75 kr793,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK808 kr847 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange

PriceData har fulgt prisen på Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange i 149 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Flowconcept pumpepistol 0-12bar med gummihus, til bil, traktor m.m. med manometer & 500mm slange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299 kr76 kr (20%)
29. maj 2026375 kr76 kr (25%)
20. maj 2026299 kr76 kr (20%)
19. maj 2026375 kr76 kr (25%)
13. maj 2026299 kr76 kr (20%)
11. maj 2026375 kr76 kr (25%)
15. apr. 2026299 kr76 kr (20%)
14. apr. 2026375 kr76 kr (25%)
31. mar. 2026299 kr71 kr (19%)
18. mar. 2026370 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret