Gå til hovedindhold

Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml.

Pris fra 1.356 krtil 1.695 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 339 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 709 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1356 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Floris Of London Bergamotto Di Positano (100 ml)
-20%1.356 kr
Før 1.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Floris Of London Bergamotto Di Positano (100 ml) billede

Produktinformation

Frisk sommer parfumeEr du på udkig efter en frisk og sommeragtig parfume, er Floris Of London Bergamotto Di Positano EDP lige noget for dig. Den skønne unisex citrus marine eau de parfum, fremkalder varmen fra en middelhavsbrise, solskin og klart skinnend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Floris Of London
EAN: 0886266391041
Varenr.: 11459
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Floris London Bergamotto di Positano Eau de Parfum 100 ml
1.689 kr
Til butik
Floris London Bergamotto di Positano Eau de Parfum 100 ml billede

Produktinformation

Bergamotto di Positano er en citrus marine duft, der fremkalder en ægte Middelhavsstemning - duften af solskin, klart vand og en varm brise på en sommerdag. Den fantastiske duft har noter af bergamot, mandarin og orangeblomst, som suppleres af noter fra træ, amber og abelmoskus samt et strejf af ingefær og vanilje. Bergamotto di Positano er en unisex-duft og passer perfekt til både mænd og kvinder. Forfriskende og virkelig lækker! Leveres i flot glasflakon med guldlåg. TOPNOTER: Bergamot, Marine, Mandarin HJERTENOTER: Green Tea, Orange Blossom, Ginger, Vanilla BASENOTER: Amber, Spice, Ambrette, Woods, Vanilla Floris London Bergamotto di Positano Eau de Parfum 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 39104
EAN: 0886266391041
Varenr.: 3226-112-0100
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
1.695 kr
Til butik
Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml. billede

Produktinformation

Fordele ved dette produkt: - Frisk og oplivende citrus-marine duft, som bringer dig direkte til Middelhavet. - Blød og cremet hjerte med orangeblomst og et strejf af vanilje. - Elegant kombination af træ, rav, ambrette og ingefær, der giver dybde og varme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume & Dufte
EAN: 0886266391041
Varenr.: 8337902
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Floris London Bergamotto di Positano EdP (100 ml)
1.695 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Made4men Danmark1.356 kr1.356 krKøb
2Lyko DK1.689 kr1.689 krKøb
3Proshave1.695 kr1.695 krKøb
4Bangerhead DK1.695 kr1.695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml.

PriceData har fulgt prisen på Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 674 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.241 kr.

Den nuværende pris på 1.356 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Floris London Bergamotto di Positano, Eau de Parfum, 100 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.356 kr239 kr (21%)
26. maj 20261.117 kr239 kr (18%)
25. maj 20261.356 kr239 kr (21%)
23. maj 20261.117 kr239 kr (18%)
22. maj 20261.356 kr239 kr (21%)
9. maj 20261.117 kr572 kr (34%)
8. maj 20261.689 kr337 kr (25%)
28. apr. 20261.352 kr343 kr (20%)
14. apr. 20261.695 kr6 kr (0%)
3. apr. 20261.689 kr337 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret