Gå til hovedindhold

flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange

FlexiTilbehør til kæledyrEAN: 4000498031803
Pris fra 111 krtil 243 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (54% besparelse)

Sammenlign priser på flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi New NEON leash M 5M 25KG black/neon orange
111 kr
Til butik
Flexi New NEON leash M 5M 25KG black/neon orange billede

Produktinformation

Flexi Neon-tråden, der kan trækkes ud, fanger ikke kun øjet med sin slående orange farve, men også med sin holdbarhed og kvalitet. Med en længde på 5 meter og et praktisk stopsystem har du rigelig kontrol over din hund. Det robuste håndtag giver et godt greb, selv til større hunde. - Materiale: plastik - Forkromet karabinhage - Robust båndsnor - Reflekshåndtag med knapbremse og lås for ekstra kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Hunde
Artikel nr.: H7829O
EAN: 4000498031803
Varenr.: 3047048
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
flexi New Neon M - rulleline til hund, 5 m, orange
189 kr
Til butik
flexi New Neon M - rulleline til hund, 5 m, orange billede

Produktinformation

Fleksibel rulleline til gåturenGiv din hund frihed på turen med flexi New Neon M. Den 5 m lange rulleline i en tydelig orange farve giver god synlighed og komfortabel kontrol på gåture. Linen er velegnet til hunde i mellemstørrelse op til 25 kg, så din firbenede ven kan udforske, mens du bevarer overblikket.Praktisk design til hverdagenRullelinen har justerbar længde, så du nemt kan tilpasse snoren efter omgivelserne. Den leveres som bånd-/cord-stil og er skabt til hunde. Et ergonomisk håndtag gør det behageligt at holde ved på både korte og lange ture.Produkttype: Flexi-lineFarve: OrangeStørrelse: MLængde: 5 mMaks. belastning: 25 kgVelegnet til: Hund (mellemstore racer 10–25 kg)Justerbar længde: JaVægt: 550 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Halsbånd og seletøj til kæledyr
Vægt: 0.34g
EAN: 4000498031803
Varenr.: 2055438
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
flexi New Neon M - rulleline til hund, 5 m, orange
209 kr
Til butik
Gå til Foder & Fritid
TrustScore 5 ud af 54,6
Flexi New Neon snor 5m - Orange - 5 m
243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK111 kr150 krKøb
2CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Vivas DK209 kr288 krKøb
5Foder & Fritid243 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange

PriceData har fulgt prisen på flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange i 112 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for flexi New NEON bånd M, 5M, 25KG, black/neon orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. feb. 2026111 kr7 kr (6%)
11. feb. 2026118 kr6 kr (5%)
10. feb. 2026124 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret