Gå til hovedindhold

Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m

FlexiTilbehør til kæledyrEAN: 4000498031711
Pris fra 119,4 krtil 349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 229,6 kr (66% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.4 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loppetjansen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Flexi New Neon bånd L - 5m
-40%119,4 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flexi New Neon bånd L - 5m billede

Produktinformation

Flexi New Neon Bånd L 5 meter Flexi New Neon Bånd i størrelse L er den perfekte hundesnor til dig, der ønsker høj synlighed og maksimal sikkerhed på gåturen både dag og nat. Linen er 5 meter lang og har en kraftig neonfarve, som gør både dig og din hun...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Rulleline
EAN: 4000498031711
Varenr.: 16407
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi New Neon yellow leash L 5M 50KG
126 kr
Til butik
Flexi New Neon yellow leash L 5M 50KG billede

Produktinformation

Hundesnor Flexi New Neon yellow leash L 5M 50KG har neonfarvede reflekterende håndtagssider, en forkromet karabinhage og et patenteret enhånds-bremsesystem til kontrol og længdejustering. Flexi New Neon Flexline er designet til bedre synlighed og nem håndtering, så du kan regulere snorens længde, mens du bevarer kontrollen over din hund. Snoren kan udstyres med en Multibox til godbidder og hundeposer, og den fås til forskellige hundestørrelser og snorlængder. Neonfarvede reflekterende håndtagssider for forbedret synlighed Forkromet karabinhage Patenteret enhåndsbetjent bremsesystem Justerbar snorlængde til kontrolleret gang Kompatibel med Multibox til godbidder og hundeposer Praktiske funktioner og forbedret synlighed gør hverdagens gåture enklere og mere kontrollerede.

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Hunde
Artikel nr.: H7832
EAN: 4000498031711
Varenr.: 3047041
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi New Neon L 5 m Fleksibel hundesnor
135 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
flexi New Neon L - 5 m rulleline til hund, gul
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
flexi New Neon L - 5 m rulleline til hund, gul
219 kr
Til butik
Gå til Foder & Fritid
TrustScore 5 ud af 54,6
Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m
266 kr
Til butik
Gå til MyPets.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Flexi Neon line, Large
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loppetjansen.dk119,4 kr119,4 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
4Boligcenter DK199 kr199 krKøb
5Vivas DK219 kr298 krKøb
6Foder & Fritid266 kr266 krKøb
7MyPets.dk349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m

PriceData har fulgt prisen på Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m i 138 dage. Laveste pris i perioden er 119,4 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 119,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Flexi New Classic neon - 5 m bånd - Neon Yellow - L: 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026119,4 kr6,6 kr (5%)
27. maj 2026126 kr6,6 kr (6%)
13. maj 2026119,4 kr6,6 kr (5%)
12. maj 2026126 kr6,6 kr (6%)
20. apr. 2026119,4 kr7,6 kr (6%)
9. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026126 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026125 kr7 kr (5%)
19. feb. 2026132 kr33,94 kr (20%)
4. feb. 2026165,94 kr10,06 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret