Gå til hovedindhold

FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol.

FlamcoSanitetEAN: 8712874276307
Pris fra 94 krtil 120 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
94 kr
Til butik
FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol. billede

Produktspecifikationer

Mærke: FLAMCO
Kategori: Sikkerhedsventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 27630
EAN: 8712874276307
Varenr.: 3522167
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sikkerhedsventil, 1/2 x 3/4", 2,5 bar, type KE15 - Flamco
110 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sikkerhedsventil 1/2"/2,5B-M
110,44 kr
Til butik
Sikkerhedsventil 1/2"/2,5B-M billede

Produktinformation

Hvis du leder efter pålidelige sikkerhedsventiler, behøver du ikke at lede længere end til Flamcos Prescor-sortiment som også kan anvendes til glykol op til 50% Den bedste beskyttelse af alle systemer. Prescor-ventiler er velegnede til systemer med en kap...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Flamco
Kategori: Plumbing
EAN: 8712874276307
Varenr.: 8014912553282
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedsventil 1/2"/2,5b-m
115 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Flamco Prescor sikkerhedsventil 1/2'' x 3/4''. 2,5 bar
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2WATTOO.DK110 kr110 krKøb
3Billigelogvvs.dk110,44 kr110,44 krKøb
4MaintainIt115 kr115 krKøb
5vvsfittings.dk120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol.

PriceData har fulgt prisen på FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for FLAMCO Sikkerhedsventil 1/2X 3/4 2,5 bar med muffe. Tåler medier med op til 50% glykol. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202694 kr9,84 kr (9%)
24. maj 2026103,84 kr5,16 kr (5%)
23. maj 2026109 kr5,16 kr (5%)
9. maj 2026103,84 kr7,89 kr (8%)
7. maj 202695,95 kr8,05 kr (8%)
6. maj 2026104 kr8,05 kr (8%)
23. apr. 202695,95 kr6,1 kr (6%)
22. apr. 2026102,05 kr6,1 kr (6%)
19. apr. 202695,95 kr5,05 kr (5%)
18. apr. 2026101 kr5,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret