Gå til hovedindhold

FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm

FlamcoSanitetEAN: 8712874121157
Pris fra 3,72 krtil 14 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10,28 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.72 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Plastroset Hvid 15 Mm Todelt Ø 55 Mm
3,72 kr
Til butik
Plastroset Hvid 15 Mm Todelt Ø 55 Mm billede

Produktinformation

Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm Søgetermer: 0201173590 - 12115 - 015223015 - 8712874121157

Produktspecifikationer

Mærke: Flamco
Kategori: Plumbing
EAN: 8712874121157
Varenr.: 8014778925378
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Plastroset hvid 15 mm todelt ø 55 mm
3,86 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLASTROSET HVID 15 MM TODELT Ø 55 MM
5,34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm
12 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco Plastroset hvid 2-delt 15 mm
14 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk3,72 kr3,72 krKøb
2MaintainIt3,86 kr3,86 krKøb
3EL-GROSSISTEN5,34 kr5,34 krKøb
4CS MEGASTORE DK12 kr51 krKøb
5Proshop DK14 kr53 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm

PriceData har fulgt prisen på FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 3,59 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5 kr.

Den nuværende pris på 3,72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for FLAMCO Plastroset hvid 15 mm todelt Ø 55 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263,72 kr
31. maj 20263,86 kr
20. maj 20263,72 kr
19. maj 20263,86 kr
14. apr. 20263,72 kr
13. apr. 20263,86 kr
21. mar. 20263,72 kr
11. mar. 20263,86 kr1,48 kr (28%)
10. mar. 20265,34 kr1,48 kr (38%)
6. mar. 20263,86 kr1,48 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret