Gå til hovedindhold

Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm

FlamcoRørstykkerEAN: 8712874394117
Pris fra 20 krtil 27 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grundflange 3/4 - 120 x 40 mm
20 kr
Til butik
Grundflange 3/4 - 120 x 40 mm billede

Produktinformation

Elforzinket Tilslutning: 34 Ovalt hul: 11 x 18 mm Dim: 120 x 40 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Grundflanger
EAN: 8712874394117
Varenr.: 218371
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montageflange GP 3/4 x 120 x 40 mm
27 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm
27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk20 kr20 krKøb
2CS MEGASTORE DK27 kr66 krKøb
3Proshop DK27 kr66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm

PriceData har fulgt prisen på Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Flamco Montageflange gp 34 x 120 x 40 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202620 kr7 kr (26%)
3. jan. 202627 kr2 kr (8%)
21. dec. 202525 kr3 kr (11%)
17. dec. 202528 kr2 kr (7%)
16. dec. 202530 kr2 kr (7%)
12. dec. 202528 kr2 kr (7%)
11. dec. 202530 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret