Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar

EL-GrossistenSanitetEAN: 8712874248519
Pris fra 270,8 krtil 774 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 503,2 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270.8 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Airfix P Ekspansions beholder 3 liter, 3,5 Bar fortryk
270,8 kr
Til butik
Airfix P Ekspansions beholder 3 liter, 3,5 Bar fortryk billede

Produktinformation

Airfix P Ekspansions beholder 3 liter, 3,5 Bar fortryk

Produktspecifikationer

EAN: 8712874248519
Varenr.: 15843343728975
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Flamco Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10 bar
357,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar
774 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN270,8 kr270,8 krKøb
2vvsfittings.dk357,5 kr357,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK774 kr973 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar

PriceData har fulgt prisen på Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar i 176 dage. Laveste pris i perioden er 270,8 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 350 kr.

Den nuværende pris på 270,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Flamco Ekspansionsbeholder - Airfix P ekspansionsbeholder 3 liter 3,5 fortryk maks. 10bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026270,8 kr86,7 kr (24%)
24. apr. 2026357,5 kr1,2 kr (0%)
23. apr. 2026358,7 kr1,2 kr (0%)
28. mar. 2026357,5 kr1,2 kr (0%)
27. mar. 2026358,7 kr1,2 kr (0%)
22. mar. 2026357,5 kr1,2 kr (0%)
21. mar. 2026358,7 kr1,2 kr (0%)
6. mar. 2026357,5 kr1,2 kr (0%)
5. mar. 2026358,7 kr1,2 kr (0%)
8. feb. 2026357,5 kr71,5 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret