Gå til hovedindhold

Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar

FlamcoEludstyrEAN: 8712874132122
Pris fra 263 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 12 liter
263 kr
Til butik
Flamco ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 12 liter billede

Produktinformation

12 l. flad trykekspansionsbeholder med et fortryk på 0,5 bar.Dimension (mm): Ø387 B: 133Gevind tilslutning: 3/4"Vægt: 5,1Max. driftstryk bar: 3,0

Produktspecifikationer

Mærke: Flamco
Kategori: Beholdere & tanke
Farve: galvanized
Størrelse: 12L
EAN: 8712874132122
Varenr.: 370832012
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Flamco ekspansionsbeholder Flad 12/0,5
263,61 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar
284 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flamco Cubex R trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar
329 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Flamco ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 12 liter
345 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Flamco ekspansionsbeholder 3/4' Flad 12L / 0,5 bar
354,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Flamco ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 12 liter
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS263 kr263 krKøb
2EL-GROSSISTEN263,61 kr263,61 krKøb
3Proshop DK284 kr323 krKøb
4CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb
5BilligVVS DK345 kr345 krKøb
6VVS.dk354,75 kr354,75 krKøb
7CompletVVS399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar

PriceData har fulgt prisen på Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar i 160 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Flamco cubex r trykekspansionsbeholder 12 liter 3 bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026263 kr
10. maj 2026263,61 kr55,39 kr (17%)
27. apr. 2026319 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026316 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026313 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026310 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026306 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026307 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026308 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026309 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret