Gå til hovedindhold

ANI Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min

ANIRedskaberEAN: 8022219375757
Pris fra 722,5 krtil 1.059,48 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 336,98 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 722.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Flair filter m/red. ventil+manom. 3/8"-1/2" E24/2P
-22%722,5 kr
Før 930 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flair filter m/red. ventil+manom. 3/8"-1/2" E24/2P billede

Produktinformation

Kompakt enhed, der sikrer ren arbejdsluft samt korrekt arbejdstryk fra 1-16 bar. Beholderen er med semi-automatisk aftapning af kondensvand. Leveres med gevindringe til valgfri reduktion til 3/8". Øvrigt

Produktspecifikationer

Mærke: ANI
Kategori: Tilbehør til trykluft
EAN: 8022219375757
Varenr.: 352854
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vandudskiller 1/2 m/red. - Med reduktionsventil og manometer
941 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min
952 kr
Til butik
Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min billede

Produktinformation

Kompakt enhed, der sikrer ren arbejdsluft samt korrekt arbejdstryk fra 1-16 bar. Beholderen er med semi-automatisk aftapning af kondensvand. L x B x H: 40 x 74 x 189 mm Flow v/6 bar: 2400 netto ltr/min Tilslutning, indgang: 3/8´´ eller 1/2´´ IG Tilslutnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandudskillere
EAN: 8022219375757
Varenr.: 444795
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Flair vandudskiler med reduktionsventil og manometer, 3/8"-1/2"
1.059,48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk722,5 kr722,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK941 kr980 krKøb
3Elvvs.dk952 kr952 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.059,48 kr1.059,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min

PriceData har fulgt prisen på Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min i 175 dage. Laveste pris i perioden er 722,5 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.015 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 888 kr.

Den nuværende pris på 722,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Flair vandudskiller med reduktionsventil og manometer. 1-12 bar - 2400 l/min de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026722,5 kr175,5 kr (20%)
30. maj 2026898 kr30 kr (3%)
23. maj 2026868 kr30 kr (3%)
22. maj 2026898 kr30 kr (3%)
15. maj 2026868 kr30 kr (3%)
14. maj 2026898 kr30 kr (3%)
2. maj 2026868 kr30 kr (3%)
1. maj 2026898 kr30 kr (3%)
18. apr. 2026868 kr30 kr (3%)
17. apr. 2026898 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret