Gå til hovedindhold

Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar

FlairRedskaberEAN: 5704604153401
Pris fra 459 krtil 570 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 447 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar
459 kr
Til butik
Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar billede

Produktspecifikationer

Kategori: Trykluftslange
Farve: 1
Artikel nr.: 41410
EAN: 5704604153401
Varenr.: 8563951
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Flair FLEX Extreme trykluftslange, 3/8" x 10 m
469,6 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Flex trykluftslange 3/8" 10 mtr
-11%469,69 kr
Før 527,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flex trykluftslange 3/8" 10 mtr billede

Produktinformation

Super flex trykluftslange af polymer/gummi komposit med fletforstærkning. Monteret med kvalitetskobling og sikkerhedsnippel. Tåler højt tryk - helt op til 20 bar. Holder fleksibiliteten selv ved lave temperaturer (-40 gr.C til +65 gr.C). Ftalatfri. Slange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Flair
Kategori: Tilbehør til trykluft
EAN: 5704604153401
Varenr.: 313780
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Flair trykluftslange 10m 3/8'' super flexslange med kobling & sikkerhedsnip max 20 bar
570 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK459 kr498 krKøb
2EL-GROSSISTEN469,6 kr469,6 krKøb
3Globaltools.dk469,69 kr469,69 krKøb
4vvsfittings.dk570 kr570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar

PriceData har fulgt prisen på Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar i 179 dage. Laveste pris i perioden er 439 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Flair trykluftslange 10m - 3/8'' super flexslange m/kobling og sikkerhedsnip max 20 bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026459 kr1 kr (0%)
30. maj 2026460 kr1 kr (0%)
28. maj 2026461 kr1 kr (0%)
27. maj 2026462 kr1 kr (0%)
25. maj 2026463 kr1 kr (0%)
22. maj 2026464 kr1 kr (0%)
20. maj 2026465 kr1 kr (0%)
18. maj 2026466 kr1 kr (0%)
16. maj 2026467 kr1 kr (0%)
14. maj 2026468 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret