Gå til hovedindhold

Thule Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV

Pris fra 2.474 krtil 2.847 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 373 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2474 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV
2.474 kr
Til butik
Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV billede

Produktspecifikationer

Mærke: Thule Sweden
Kategori: Tagbøjlesæt
Farve: 1
Artikel nr.: SA186046W127
EAN: 5709255212811
Varenr.: 21427001
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Thule Wingbar til Audi e-tron og Sportback SUV
2.847 kr
Til butik
Thule Wingbar til Audi e-tron og Sportback SUV billede

Produktinformation

Plads til hele familiens eventyr Når pakken til den næste store bilferie skal i hus, er god plads guld værd. Dette Thule tagbøjlesæt med Wingbar til Audi e-tron 19 og e-tron Sportback 20 er løsningen til den aktive familie, der ikke vil gå på kompromis m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thule
Kategori: Dele og tilbehør til køretøjer
EAN: 5709255212811
Varenr.: 52461683114331
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wingbar AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV
2.847 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.474 kr2.474 krKøb
2GreenGoing.dk2.847 kr2.847 krKøb
3Dækbutikken - Dæk og Fælge2.847 kr2.847 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV

PriceData har fulgt prisen på Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.474 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.847 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.714 kr.

Den nuværende pris på 2.474 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Fløjstang AUDI e-tron 19-, e-tron Sportback 20- 5-dr SUV de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.474 kr275 kr (10%)
27. maj 20262.749 kr43 kr (2%)
22. maj 20262.706 kr43 kr (2%)
14. maj 20262.749 kr275 kr (11%)
9. maj 20262.474 kr49 kr (2%)
7. maj 20262.523 kr226 kr (8%)
5. apr. 20262.749 kr98 kr (3%)
3. apr. 20262.847 kr98 kr (4%)
20. mar. 20262.749 kr275 kr (11%)
13. mar. 20262.474 kr275 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret