Gå til hovedindhold

Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small)

FjällrävenTøjEAN: 7323450121211
Pris fra 1.495 krtil 2.099,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 604,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1495 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Stina jakke-dark navy-S - Jakker
1.495 kr
Til butik
Fjällräven Stina jakke-dark navy-S - Jakker billede

Produktinformation

Flot og enkel hverdagsjakke med hætte fra Fjällräven. Fremstillet i slidstærkt G-1000 materiale.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Jakker
Farve: Mørkeblå
EAN: 7323450121211
Varenr.: FR-89234-dark navy-S
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Stina Jakke W (Dark Navy, S)
1.848 kr
Til butik
Fjällräven Stina Jakke W (Dark Navy, S) billede

Produktinformation

Fjällräven Stina jakke til kvinder er den perfekte kombination af funktionalitet og stil. Denne lette og alsidige jakke er ideel til både fritid og udendørs aktiviteter, hvor du ønsker at holde dig komfortabel og beskyttet mod vejret. Jakken er fremstille...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Øvrige jakker og overtøj - Dame
Farve: Dark Navy
Størrelse: S
EAN: 7323450121211
Varenr.: 6539619
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small)
2.099 kr
Til butik
Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small) billede

Produktinformation

Fjällräven Women's Stina Jacket er fremstillet i det slidstærke G-1000 Lite-materiale med forstærkninger af G-1000 Original over skuldrene for øget holdbarhed ved brug af rygsæk. Jakken har en fast hætte, formsyede ærmer og en tovejs lynlås med indven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Softshelljakker til kvinder
Farve: Blå (DARK NAVY/555)
Størrelse: Small
EAN: 7323450121211
Varenr.: 7323450121211
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Stina Jacket Womens, Dark Navy
2.099,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.495 kr1.495 krKøb
2Specialbutikken1.848 kr1.848 krKøb
3Friluftsland.dk2.099 kr2.099 krKøb
4Pro Outdoor2.099,95 kr2.099,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small) i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.495 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 2.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.761 kr.

Den nuværende pris på 1.495 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Fjällräven Womens Stina Jacket (Blå (DARK NAVY/555) Small) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.495 kr604 kr (29%)
29. maj 20262.099 kr251 kr (14%)
20. maj 20261.848 kr251 kr (12%)
19. maj 20262.099 kr251 kr (14%)
13. maj 20261.848 kr251 kr (12%)
11. maj 20262.099 kr251 kr (14%)
8. maj 20261.848 kr353 kr (24%)
23. apr. 20261.495 kr353 kr (19%)
22. apr. 20261.848 kr353 kr (24%)
18. mar. 20261.495 kr184 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret