Gå til hovedindhold

Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36)

FjällrävenTøjEAN: 7323450987428
Pris fra 799 krtil 879,2 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80,2 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman-suede brown-36 - Shorts
799 kr
Til butik
Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman-suede brown-36 - Shorts billede

Produktinformation

Tekniske vandreshorts i G-1000 og stretc. Designet til kvinder med kurver.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts
Farve: Brun
Størrelse: 36
EAN: 7323450987428
Varenr.: F89731-suede brown-36
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36)
-20%879 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36) billede

Produktinformation

Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved er lavet i en funktionel kombination af stretchmateriale og G-1000-forstærkninger, hvilket giver optimal bevægelsesfrihed og høj slidstyrke. Den kurvede pasform er designet til kvinder med en mere markeret talje og br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts til kvinder
Farve: Brun (SUEDE BROWN/244)
Størrelse: 36
EAN: 7323450987428
Varenr.: 7323450987428
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Nikka Curved Shorts W Suede Brown 36
-20%879,2 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Nikka Curved Shorts W Suede Brown 36 billede

Produktinformation

Nøglefunktioner • Curved Fit perfekt pasform til kvindekroppen • Stretchpaneler optimal bevægelsesfrihed og komfort • G-1000® Original slidstærk og åndbar • Praktiske lommer plads til kort, mobil og småting • Bæredygtigt valg

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Dame Shorts
EAN: 7323450987428
Varenr.: 55-15535

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk799 kr799 krKøb
2Friluftsland.dk879 kr879 krKøb
3Outdoor i Centrum879,2 kr879,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 857 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Brun (SUEDE BROWN/244) 36) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026799 kr80 kr (9%)
23. maj 2026879 kr80 kr (10%)
23. apr. 2026799 kr80 kr (9%)
22. apr. 2026879 kr80 kr (10%)
10. apr. 2026799 kr80 kr (9%)
5. mar. 2026879 kr220 kr (20%)
2. feb. 20261.099 kr330 kr (43%)
5. jan. 2026769 kr110,2 kr (13%)
4. jan. 2026879,2 kr110,2 kr (14%)
26. dec. 2025769 kr110,2 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret