Gå til hovedindhold

Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser

FjällrävenTøjEAN: 7323450918262
Pris fra 1.299 krtil 1.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser
1.299 kr
Til butik
Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser billede

Produktinformation

Slidstærke fritidsbukser i G-1000 og med mange lommer. PFC-fri.Bemærk: Denne nye Vidda Pro model harnye målift. til den gamle Vidda Pro model.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser
Farve: Deep Grøn
Størrelse: 46
EAN: 7323450918262
Varenr.: F87177-deep forest-46-regular
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Vidda Pro Buks M - Ny Model (Deep Forest, 46R)
1.359 kr
Til butik
Fjällräven Vidda Pro Buks M - Ny Model (Deep Forest, 46R) billede

Produktinformation

Slidstærke trekkingbukser til eventyr i bjergene og skoven! Når du begiver dig ud på eventyr i naturen, er det vigtigt at have det rette udstyr, der kan holde til alle slags udfordringer. Disse slidstærke trekkingbukser i G-1000-stof er skabt til netop d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herrebukser
Farve: Deep Forest
Størrelse: 46R
EAN: 7323450918262
Varenr.: 18840213
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Vidda Pro Trousers Mens, Deep Forest
-20%1.359,95 kr
Før 1.699,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Vidda Pro Trousers Mens, Deep Forest billede

Produktinformation

Fjällräven Vidda Pro Vandrebukser Slidstærke trekkingbukser i G-1000 Eco med Greenland Wax. Vidda Pro er lavet i Fjällrävens ikoniske G-1000 Eco stof, der består af 65% genanvendt polyester og 35% økologisk bomuld, for en markant mindre CO2-udledning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser
Størrelse: Str. 46
EAN: 7323450918262
Varenr.: 107-87177-662_54742
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Vidda Pro Reg Herre Deep Forest 46
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Vidda Pro Trousers (Grøn (DEEP FOREST/662) 46)
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.299 kr1.299 krKøb
2Specialbutikken1.359 kr1.359 krKøb
3Pro Outdoor1.359,95 kr1.359,95 krKøb
4Outdoor i Centrum1.499 kr1.499 krKøb
5Friluftsland.dk1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser i 144 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.397 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-46-regular - Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.299 kr60,95 kr (4%)
23. maj 20261.359,95 kr60,95 kr (5%)
3. maj 20261.299 kr60,95 kr (4%)
2. maj 20261.359,95 kr339,05 kr (20%)
1. maj 20261.699 kr339,05 kr (25%)
29. apr. 20261.359,95 kr339,05 kr (20%)
28. apr. 20261.699 kr339,05 kr (25%)
22. apr. 20261.359,95 kr60,95 kr (5%)
19. apr. 20261.299 kr60,95 kr (4%)
18. apr. 20261.359,95 kr339,05 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret