Gå til hovedindhold

Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække

FjällrävenRygsækkeEAN: 7323451155321
Pris fra 450 krtil 799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 450 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Skule 24 (Blå (NIMBUS BLUE/577) One size)
-44%450 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Skule 24 (Blå (NIMBUS BLUE/577) One size) billede

Produktinformation

Fjällräven Skule 24 er designet til både byliv og aktiv brug. Det ventilerede rygpanel og de polstrede skulderstropper giver god komfort gennem hele dagen, mens det rummelige hovedrum og flere organiseringslommer holder styr på laptop, bøger og småting. R...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Efterårsferie
Farve: Blå (NIMBUS BLUE/577)
Størrelse: One size
EAN: 7323451155321
Varenr.: 7323451155321
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække
556 kr
Til butik
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skule 24 Rygsæk Nimbus Blue
799 kr
Til butik
Fjällräven Skule 24 Rygsæk Nimbus Blue billede

Produktinformation

Fjällräven Skule 24 Nimbus Blue rygsæk hurtig levering Fjällräven Skule 24 rygsæk i farven Nimbus Blue er en alsidig og slidstærk hverdagsrygsæk, der passer perfekt til skole, arbejde, studie og dagsture. Med en kapacitet på 24 liter får du en praktisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Rygsække 15"
EAN: 7323451155321
Varenr.: 26459

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk450 kr450 krKøb
2Outdoornu.dk556 kr556 krKøb
3Hugo P799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække i 103 dage. Laveste pris i perioden er 450 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 650 kr.

Den nuværende pris på 450 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 44% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Fjällräven Skule 24 L taske-nimbus blue - Skoletasker / -rygsække de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026450 kr106 kr (19%)
24. maj 2026556 kr243 kr (30%)
23. maj 2026799 kr243 kr (44%)
23. apr. 2026556 kr243 kr (30%)
22. apr. 2026799 kr243 kr (44%)
10. apr. 2026556 kr41 kr (7%)
24. mar. 2026597 kr2,25 kr (0%)
23. mar. 2026599,25 kr2,25 kr (0%)
11. mar. 2026597 kr202 kr (25%)
10. mar. 2026799 kr202 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret