Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium)

FjällrävenTøjEAN: 7323450794354
Pris fra 2.399 krtil 3.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.360 kr 20. maj

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Skogsö Padded Jacket Herre / Mænd-autumn leaf-M - Jakker
2.399 kr
Til butik
Fjällräven Skogsö Padded Jacket Herre / Mænd-autumn leaf-M - Jakker billede

Produktinformation

Hoftelang og let vinterjakke i G-1000 med syntetisk fyld. Fast hætte, flere praktiske lommer og detaljer, der er lette at få fat på med handsker.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Jakker
Farve: Autumn Leaf
Størrelse: M
EAN: 7323450794354
Varenr.: F82279-autumn leaf-M
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fjällräven Skogso Padded Jacket vinterjakke - M
2.532 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium)
3.299 kr
Til butik
Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket er fremstillet af det slidstærke G-1000®-materiale, der kombinerer genanvendt polyester og økologisk bomuld. Jakken er isoleret med PrimaLoft® Black Insulation RISE med P.U.R.E.™ teknologi, som sikrer varme selv unde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Varme jakker til mænd
Farve: Rød (AUTUMN LEAF/215)
Størrelse: Medium
EAN: 7323450794354
Varenr.: 7323450794354

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk2.399 kr2.399 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.532 kr2.532 krKøb
3Friluftsland.dk3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium) i 144 dage. Laveste pris i perioden er 2.360 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 3.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.591 kr.

Den nuværende pris på 2.399 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Fjällräven Mens Skogsö Padded Jacket (Rød (AUTUMN LEAF/215) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.399 kr133 kr (5%)
23. maj 20262.532 kr133 kr (6%)
21. maj 20262.399 kr39 kr (2%)
20. maj 20262.360 kr39 kr (2%)
23. apr. 20262.399 kr900 kr (27%)
22. apr. 20263.299 kr900 kr (38%)
24. mar. 20262.399 kr900 kr (27%)
23. mar. 20263.299 kr900 kr (38%)
11. mar. 20262.399 kr240 kr (9%)
10. mar. 20262.639 kr240 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret