Gå til hovedindhold

Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække

FjällrävenFriluftslivEAN: 7323450786021
Pris fra 711 krtil 949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 680 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 711 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække
711 kr
Til butik
Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække billede

Produktinformation

Opdateret udgave afRäven 20 modellen. Den perfekte taske til hverdag, rejse el. skole.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: rygsække
Farve: Mørkeblå
Størrelse: 20 L
EAN: 7323450786021
Varenr.: F23344-navy
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Räven 20
-20%759,95 kr
Før 949,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Räven 20 billede

Produktinformation

Fjällräven Räven 20 liter Rygsæk Praktisk Allround rygsæk med plads til en 15" Laptop. Räven rygsækken er fremstillet af Fjällräven's super slidstærke G1000 HeavyDuty materiale, som består af 65% Polyester med 35% Bomuld. Rygsækken kan rumme 20 lit

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Dagtursrygsække
EAN: 7323450786021
Varenr.: 107-23344_44337
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Räven 20 Rygsæk 15" Navy
-16%799 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Räven 20 Rygsæk 15" Navy billede

Produktinformation

Fjällräven Räven 20 navy stilfuld og funktionel computerrygsæk Oplev den opdaterede version af Fjällräven Räven, nu med endnu mere plads og smarte detaljer. Räven 20 er en funktionel og slidstærk rygsæk på 28 liter, der er perfekt til både arbejde, skole...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Rygsække 15"
EAN: 7323450786021
Varenr.: 4164
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Räven 20 (Blå (NAVY/560) One size)
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk711 kr711 krKøb
2Pro Outdoor759,95 kr759,95 krKøb
3Hugo P799 kr799 krKøb
4Friluftsland.dk949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække i 181 dage. Laveste pris i perioden er 680 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 762 kr.

Den nuværende pris på 711 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Fjällräven Räven 20 L rygsæk-navy - Skoletasker / -rygsække de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026711 kr48,95 kr (6%)
23. maj 2026759,95 kr48,95 kr (7%)
23. apr. 2026711 kr48,95 kr (6%)
22. apr. 2026759,95 kr48,95 kr (7%)
11. apr. 2026711 kr31 kr (5%)
10. apr. 2026680 kr79 kr (10%)
9. apr. 2026759 kr47,25 kr (7%)
21. mar. 2026711,75 kr48,2 kr (6%)
20. mar. 2026759,95 kr48,2 kr (7%)
19. mar. 2026711,75 kr48,2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret