Gå til hovedindhold

Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker

FjällrävenTøjEAN: 7323450912550
Pris fra 2.099,5 krtil 3.359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.259,5 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2099.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Nuuk Lite Dame Parka M
-50%2.099,5 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Nuuk Lite Dame Parka M billede

Produktinformation

Nøglefunktioner Vind- & vandtæt yderskal i 100 % genanvendt polyami Let og varm isolering med PrimaLoft® Black (100 % genanvendt polyester) Aftagelig hættekant i kunstpels og justerbar talje for perfekt pasform Flere funktionelle lommer inkl. håndvar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Dame Vinterjakker
EAN: 7323450912550
Varenr.: 3312-13853
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker
2.720 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Nuuk Lite Parka W (Black, M)
3.275 kr
Til butik
Fjällräven Nuuk Lite Parka W (Black, M) billede

Produktinformation

Den nye letvægts Nuuk Parka, er en alsidig version af den elskede klassiker, specielt designet til mildere vejrforhold. Dens forlængede længde falder smukt ned over din bagdel og lår, og sikrer at du forbliver komfortabel og stilfuld under fugtige og køli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Vinterjakke - dame
Farve: Black
Størrelse: M
EAN: 7323450912550
Varenr.: 18795437
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Nuuk Lite Parka (Sort (BLACK/550) Medium)
-20%3.359 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum2.099,5 kr2.099,5 krKøb
2Outdoornu.dk2.720 kr2.720 krKøb
3Specialbutikken3.275 kr3.275 krKøb
4Friluftsland.dk3.359 kr3.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.099,5 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 3.275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.952 kr.

Den nuværende pris på 2.099,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fjällräven Nuuk Lite Parka Kvinder / Damer-black-M - Vinterjakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20262.099,5 kr620,5 kr (23%)
21. maj 20262.720 kr620,5 kr (30%)
9. maj 20262.099,5 kr620,5 kr (23%)
23. apr. 20262.720 kr555 kr (17%)
22. apr. 20263.275 kr375 kr (13%)
24. mar. 20262.900 kr375 kr (11%)
23. mar. 20263.275 kr375 kr (13%)
11. mar. 20262.900 kr375 kr (11%)
10. mar. 20263.275 kr375 kr (13%)
9. mar. 20262.900 kr375 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret