Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large)

FjällrävenNattøj og fritidstøjEAN: 7323451160103
Pris fra 749 krtil 749,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 580 kr 29. maj

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällraven Övik Travel S/S Skjorte M Chalk White-Sand Stone XXL
749 kr
Til butik
Fjällraven Övik Travel S/S Skjorte M Chalk White-Sand Stone XXL billede

Produktinformation

Nøglefunktioner Ultralet og åndbar perfekt til varme klimaer Slidstærk hamp/polyester-blanding komfort dag efter dag Brystlomme med lynlås sikker opbevaring af værdier Relaxed fit fri bevægelse og afslappet stil Krøller minimalt og tørrer hurtigt

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herre Skjorter
EAN: 7323451160103
Varenr.: 3162-20207
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large)
749 kr
Til butik
Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large) billede

Produktinformation

Fjällräven Övik Travel Shirt SS M er fremstillet i en hampblanding, der er både slidstærk og naturligt temperaturregulerende. Den ujævne stofstruktur løfter materialet væk fra huden og sikrer effektiv ventilation - perfekt i tropiske eller fugtige omgiv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skjorter til mænd
Farve: Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195)
Størrelse: XX-large
EAN: 7323451160103
Varenr.: 7323451160103
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Övik Travel Shirt SS Mens, Chalk White / Sand Stone
749,95 kr
Til butik
Fjällräven Övik Travel Shirt SS Mens, Chalk White / Sand Stone billede

Produktinformation

Fjällräven Övik Travel Shirt SS Mens Let og luftig kortærmet herreskjorte udviklet til rejser, varme destinationer og afslappet friluftsliv - hvor komfort, ventilation og lav vægt er afgørende. Fjällräven Övik Travel Shirt SS er fremstillet i en køl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fjällräven Skjorter
Størrelse: XXL
EAN: 7323451160103
Varenr.: 107-F87039-113-195-XXL

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum749 kr749 krKøb
2Friluftsland.dk749 kr749 krKøb
3Pro Outdoor749,95 kr749,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large) i 128 dage. Laveste pris i perioden er 580 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 749,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 655 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Hvid (CHALK WHITE-SAND STONE/113-195) XX-large) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026749 kr169 kr (29%)
29. maj 2026580 kr169 kr (23%)
25. maj 2026749 kr
24. maj 2026749,95 kr
21. maj 2026749 kr165 kr (28%)
20. maj 2026584 kr165 kr (22%)
19. maj 2026749 kr165 kr (28%)
13. maj 2026584 kr165 kr (22%)
12. maj 2026749 kr169 kr (29%)
10. maj 2026580 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret