Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium)

FjällrävenTøjEAN: 7323450686956
Pris fra 580 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 580 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Övik Travel Shirt Herre / Mænd-sand stone-M - Skjorter
580 kr
Til butik
Fjällräven Övik Travel Shirt Herre / Mænd-sand stone-M - Skjorter billede

Produktinformation

Kølig, easy-care herreskjorte til sommeren.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skjorter
Farve: Beige
Størrelse: M
EAN: 7323450686956
Varenr.: F87039-sand stone-M
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Övik Travel Shirt SS M (Sand Stone, M)
584 kr
Til butik
Fjällräven Övik Travel Shirt SS M (Sand Stone, M) billede

Produktinformation

Fjällräven Övik Hemp Shirt til herre er en let og ventilerende kortærmet skjorte, ideel til rejser og udendørsaktiviteter. Skjorten er lavet af en kølig hamp- og genanvendt polyesterblanding, som giver ekstra luftcirkulation og holder dig kølig på varme d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Kortærmet skjorte - Herre
Farve: Sand Stone
Størrelse: M
EAN: 7323450686956
Varenr.: 19092455
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällraven Övik Travel S/S Skjorte M Sand stone M
-20%599,2 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällraven Övik Travel S/S Skjorte M Sand stone M billede

Produktinformation

Nøglefunktioner Ultralet og åndbar perfekt til varme klimaer Slidstærk hamp/polyester-blanding komfort dag efter dag Brystlomme med lynlås sikker opbevaring af værdier Relaxed fit fri bevægelse og afslappet stil Krøller minimalt og tørrer hurtigt

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herre Skjorter
EAN: 7323450686956
Varenr.: 3162-12944
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Övik Travel Shirt S/S Mens, Sand Stone
-20%599,95 kr
Før 749,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Övik Travel Skjorte SS Sand Stone
749 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium)
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk580 kr580 krKøb
2Specialbutikken584 kr584 krKøb
3Outdoor i Centrum599,2 kr599,2 krKøb
4Pro Outdoor599,95 kr599,95 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk749 kr749 krKøb
6Friluftsland.dk749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 580 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 591 kr.

Den nuværende pris på 580 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fjällräven Mens Övik Travel Shirt S/S (Beige (SAND STONE/195) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026580 kr4 kr (1%)
20. maj 2026584 kr15,95 kr (3%)
19. maj 2026599,95 kr15,95 kr (3%)
13. maj 2026584 kr15,95 kr (3%)
11. maj 2026599,95 kr15,95 kr (3%)
15. apr. 2026584 kr15,95 kr (3%)
14. apr. 2026599,95 kr15,95 kr (3%)
18. mar. 2026584 kr15,95 kr (3%)
17. mar. 2026599,95 kr15,95 kr (3%)
28. feb. 2026584 kr15,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret