Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium)

FjällrävenTøjEAN: 7323450636784
Pris fra 2.380 krtil 3.298 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 918 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.248 kr 5. maj

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2380 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Expedition Pack Down Hoodie Herre / Mænd-black-M - Jakker
2.380 kr
Til butik
Fjällräven Expedition Pack Down Hoodie Herre / Mænd-black-M - Jakker billede

Produktinformation

Let, lun og alsidig dunjakke til mænd fra Fjällräven. Velegnet til diverse vinteraktiviteter.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Jakker
Farve: Sort
Størrelse: M
EAN: 7323450636784
Varenr.: F86121-black-M
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium)
-20%2.639 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M sammenføjer lav vægt og høj funktionalitet i et alsidigt design. Jakken er fremstillet af slidstærkt, genanvendt polyamid og fyldt med 90 % gåsedun og 10 % fjer med en fyldkraft på 700 CUIN. Skuldrene er forst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Varme jakker til mænd
Farve: Sort (BLACK/550)
Størrelse: Medium
EAN: 7323450636784
Varenr.: 7323450636784
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FJALLRAVEN expedition pack down hoodie-550-black-m
3.298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk2.380 kr2.380 krKøb
2Friluftsland.dk2.639 kr2.639 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.298 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium) i 144 dage. Laveste pris i perioden er 2.248 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.485 kr.

Den nuværende pris på 2.380 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Fjällräven Mens Expedition Pack Down Hoodie M (Sort (BLACK/550) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.380 kr259 kr (10%)
23. maj 20262.639 kr259 kr (11%)
15. maj 20262.380 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.379 kr131 kr (6%)
5. maj 20262.248 kr132 kr (6%)
23. apr. 20262.380 kr259 kr (10%)
22. apr. 20262.639 kr259 kr (11%)
24. mar. 20262.380 kr259 kr (10%)
23. mar. 20262.639 kr259 kr (11%)
11. mar. 20262.380 kr259 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret