Gå til hovedindhold

Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell

FjällrävenTøjEAN: 7323451109812
Pris fra 1.365 krtil 2.099 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 734 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1365 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell
1.365 kr
Til butik
Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell billede

Produktinformation

Komfortabel og alsidig teddy fleecejakke til kvinder i en blanding af sporbar uld og genanvendt polyester, perfekt som mellemlag på vandreturen eller til afslapning. Blød, varm og åndbar med praktiske lynlåslommer.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fleecejakker og softshell
Farve: Deep Grøn
Størrelse: M
EAN: 7323451109812
Varenr.: F14600261-deep forest-M
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Kaitum Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Medium)
2.099 kr
Til butik
Fjällräven Womens Kaitum Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Medium) billede

Produktinformation

Fjällräven Womens Kaitum Fleece er fremstillet i en blanding af traceable merinould, genanvendt polyamid og polyester. Den har en high loft-yderside, som holder på luft og varme, samt en indvendig mikrofleece-foring i genanvendt polyester. Den gennemgåend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fleece- og uldtrøjer til kvinder
Farve: Grøn (DEEP FOREST/662)
Størrelse: Medium
EAN: 7323451109812
Varenr.: 7323451109812

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.365 kr1.365 krKøb
2Friluftsland.dk2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.365 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 2.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.668 kr.

Den nuværende pris på 1.365 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fjällräven Kaitum Fleece Kvinder / Damer-deep forest-M - Fleecejakker og softshell de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.365 kr734 kr (35%)
23. maj 20262.099 kr734 kr (54%)
9. maj 20261.365 kr210 kr (13%)
23. apr. 20261.575 kr524 kr (25%)
22. apr. 20262.099 kr524 kr (33%)
24. mar. 20261.575 kr524 kr (25%)
23. mar. 20262.099 kr524 kr (33%)
11. mar. 20261.575 kr104 kr (6%)
10. mar. 20261.679 kr104 kr (7%)
9. mar. 20261.575 kr104 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret