Gå til hovedindhold

NO NAME Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size)

NO NAMEBukserEAN: 7323450857752
Pris fra 594 krtil 849 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size)
-30%594 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size) billede

Produktinformation

Fjällräven Kånken Rainbow forener det ikoniske Kånken-design med regnbuefarvede stropper og håndtag, som symboliserer mangfoldighed, accept og lighed. Rygsækken er fremstillet af slidstærkt og vandafvisende Vinylon F-materiale og har et rummeligt hovedrum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Efterårsferie
Farve: Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907)
Størrelse: One size
EAN: 7323450857752
Varenr.: 7323450857752
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rygsæk Fjällräven Kånken Rainbow - Oak, 16 l, Vinylon
-9%829 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk Fjällräven Kånken Rainbow - Oak, 16 l, Vinylon billede

Produktinformation

Stilren rygsæk til hverdag og bylivFjällräven Kånken Rainbow er en klassisk hverdagsrygsæk i farven Oak med iøjnefaldende regnbuefarvede stropper. Den rene, firkantede form og det praktiske design gør den ideel til skole, arbejde og byen. Materialet er Vinylon, og tasken er vandafvisende, så dine ting er bedre beskyttet i let regn.Gennemtænkt indretningRygsækken rummer 16 l og har hovedrum med lynlås, så du nemt får overblik. Der er forlomme med lynlås til småting samt sidelommer. En separat notebook-lomme hjælper med at holde styr på din computer eller blok. Bæres med justerbare skulderstropper og dobbelte tophanke.Pleje og vedligeholdelseFor at bevare materialet: må ikke vaskes, bleges, tørretumbles, stryges eller renses.Type: Casual rygsæk til bybrugKøn: UnisexFarve: OakMateriale: VinylonLukning: LynlåsLommer: Forlomme med lynlås, sidelommerNotebook-rum: JaBærehåndtag/skulderstrop: JaVandafvisende: JaVolume: 16 lHøjde: 38 cmBredde: 27 cmDybde: 13 cmVægt: 0,30 kgAntal i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Bukser
Vægt: 0.5g
EAN: 7323450857752
Varenr.: 1909912
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rygsæk Fjällräven Kånken Rainbow - Oak, 16 l, Vinylon
-9%849 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk Fjällräven Kånken Rainbow - Oak, 16 l, Vinylon billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Bukser
Vægt: 0.5g
EAN: 7323450857752
Varenr.: 1909912

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk594 kr594 krKøb
2Boligcenter DK829 kr829 krKøb
3Vivas DK849 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size) i 29 dage. Laveste pris i perioden er 594 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 721 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Fjällräven Kånken Rainbow (Brun (LIGHT OAK-RAINBOW PTN/115-907) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026594 kr235 kr (28%)
24. maj 2026829 kr235 kr (40%)
23. maj 2026594 kr235 kr (28%)
21. maj 2026829 kr235 kr (40%)
8. maj 2026594 kr225 kr (27%)
7. maj 2026819 kr30 kr (4%)
5. maj 2026789 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret