Gå til hovedindhold

Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække

FjällrävenRygsækkeEAN: 7323450786120
Pris fra 714,95 krtil 879 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 164,05 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 524,5 kr 6. maj

Sammenlign priser på Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 714.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Kånken Laptop 15
-35%714,95 kr
Før 1.099,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Kånken Laptop 15 billede

Produktinformation

Fjällräven Kånken 15" Laptop Rygsæk Den klassiske Kånken retro rygsæk, med laptop lomme hvor der er plads til en 15" Laptop. Fjällräven Kånken Laptop 15 har et stort hovedrum, med en inderlomme der kan lynes. Desuden er der et seperat rum ind imod ryg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Dagtursrygsække
EAN: 7323450786120
Varenr.: 107-23524_45174
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække
740 kr
Til butik
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Kånken Laptop rygsæk 15" Navy
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Kånken Laptop rygsæk 15" Navy billede

Produktinformation

Fjällräven Kånken Laptop 15" klassisk rygsæk i Navy Fjällräven Kånken Laptop 15" er en videreudvikling af den ikoniske Kånken-rygsæk, skræddersyet til den moderne hverdag. Denne model i navy har et tidløst design kombineret med praktiske funktioner, so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Rygsække 15"
EAN: 7323450786120
Varenr.: 25462
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Kånken Laptop 15" (Blå (NAVY/560) One size)
-20%879 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pro Outdoor714,95 kr714,95 krKøb
2Outdoornu.dk740 kr740 krKøb
3Hugo P799 kr799 krKøb
4Friluftsland.dk879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække i 182 dage. Laveste pris i perioden er 524,5 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 716 kr.

Den nuværende pris på 714,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 36% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Fjällräven Kånken Laptop 15''-navy - Skoletasker / -rygsække de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026714,95 kr190,45 kr (36%)
6. maj 2026524,5 kr190,45 kr (27%)
4. maj 2026714,95 kr190,45 kr (36%)
26. apr. 2026524,5 kr190,45 kr (27%)
25. apr. 2026714,95 kr190,45 kr (36%)
14. apr. 2026524,5 kr190,45 kr (27%)
9. apr. 2026714,95 kr84,05 kr (11%)
8. apr. 2026799 kr84,05 kr (12%)
25. mar. 2026714,95 kr84,05 kr (11%)
11. jan. 2026799 kr80 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret