Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large)

FjällrävenTøjEAN: 7323450467401
Pris fra 1.880 krtil 2.899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.019 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1880 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Greenland Winter Jacket Herre / Mænd-deep forest-2XL - Jakker
1.880 kr
Til butik
Fjällräven Greenland Winter Jacket Herre / Mænd-deep forest-2XL - Jakker billede

Produktinformation

En opgraderet version af den klassisk Fjällräven Greenland herrejakke. Fremstillet i slidstærkt G-1000 Eco materiale.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Jakker
Farve: Deep Grøn
Størrelse: 2xl
EAN: 7323450467401
Varenr.: FR-87122-deep forest-2XL
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Greenland Winter Jacket M - Deep Forest - XXL
2.895 kr
Til butik
Greenland Winter Jacket M - Deep Forest - XXL billede

Produktinformation

Greenland Winter Jacket M Deep Forest Fjällräven Greenland Winter Jacket M Deep Forest fra Fjällräven er en klassisk vinterjakke med teddy-fleeceforing, designet til at holde dig varm og beskytte mod vind og vand både i naturen og i byen. Tidløs komfo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herrejakke
EAN: 7323450467401
Varenr.: FJ87122-662-XXL
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large)
2.899 kr
Til butik
Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket er fremstillet af det robuste G-1000® Eco-materiale, bestående af 65% genanvendt polyester og 35% økologisk bomuld. Jakken er foret med blød teddyfleece og isoleret med Supreme Microloft, hvilket sikrer effektiv var...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Varme jakker til mænd
Farve: Grøn (DEEP FOREST/662)
Størrelse: XX-large
EAN: 7323450467401
Varenr.: 7323450467401

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.880 kr1.880 krKøb
2Almas Park & Fritid2.895 kr2.895 krKøb
3Friluftsland.dk2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.880 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 2.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.339 kr.

Den nuværende pris på 1.880 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Fjällräven Mens Greenland Winter Jacket (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.880 kr1.015 kr (35%)
23. maj 20262.895 kr1.015 kr (54%)
23. apr. 20261.880 kr1.015 kr (35%)
22. apr. 20262.895 kr696 kr (32%)
24. mar. 20262.199 kr696 kr (24%)
23. mar. 20262.895 kr696 kr (32%)
12. mar. 20262.199 kr696 kr (24%)
2. mar. 20262.895 kr696 kr (32%)
21. feb. 20262.199 kr112 kr (5%)
1. feb. 20262.087 kr112 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret