Gå til hovedindhold

Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size)

FjällrävenFriluftslivEAN: 7323450463731
Pris fra 899 krtil 1.299,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Greenland shoulder bag-deep forest - Skuldertasker
899 kr
Til butik
Fjällräven Greenland shoulder bag-deep forest - Skuldertasker billede

Produktinformation

Slidstærk skuldertaske med plads til en 15 tommers bærbar / tablet. Fremstillet i miljøvenligt G-1000 HeavyDuty Eco S.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skuldertasker
Farve: Deep Grøn
EAN: 7323450463731
Varenr.: FR-23154-deep forest
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Greenland Shoulder Bag Deep Forrest
-20%1.039,2 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size)
1.299 kr
Til butik
Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) billede

Produktinformation

Fjällräven Greenland Shoulder Bag er fremstillet af det robuste G-1000® HeavyDuty Eco S-stof, bestående af 65 % genanvendt polyester og 35 % økologisk bomuld, hvilket gør den både holdbar og vandafvisende. Tasken vejer 800 gram og måler 28 × 39 ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Hip og sling bags
Farve: Grøn (DEEP FOREST/662)
Størrelse: One size
EAN: 7323450463731
Varenr.: 7323450463731
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Greenland Shoulder Bag
1.299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk899 kr899 krKøb
2Outdoor i Centrum1.039,2 kr1.039,2 krKøb
3Friluftsland.dk1.299 kr1.299 krKøb
4Pro Outdoor1.299,95 kr1.299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) i 144 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.093 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Fjällräven Greenland Shoulder Bag (Grøn (DEEP FOREST/662) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026899 kr140,2 kr (13%)
23. maj 20261.039,2 kr140,2 kr (16%)
23. apr. 2026899 kr400 kr (31%)
22. apr. 20261.299 kr392 kr (43%)
18. apr. 2026907 kr8 kr (1%)
13. apr. 2026899 kr40 kr (4%)
11. apr. 2026939 kr360,95 kr (28%)
10. apr. 20261.299,95 kr260,95 kr (25%)
9. apr. 20261.039 kr260 kr (20%)
8. apr. 20261.299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret