Gå til hovedindhold

Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue

FizikCykeludstyrEAN: 8021890619204

Sammenlign priser på Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Black
-22%289 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Black billede

Produktinformation

FIZIK Terra Solocush Tacky er udviklet til gravelryttere, der kræver maksimalt greb og komfort under alle forhold. Med en tykkelse på 3,5 mm og en klæbrig, skridsikker overflade giver det fremragende kontrol – selv i regn, sved og støv. Ideel til l

Produktspecifikationer

Mærke: Fizik
Kategori: Styrbånd
EAN: 8021890619204
Varenr.: BT17000A00002
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fizik Terra Solocush Tacky styrbånd 3,5 mm sort
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk289 kr289 krKøb
2Cykelpartner.dk289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue

PriceData har fulgt prisen på Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue i 169 dage. Laveste pris i perioden er 286 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Fizik Bar Tape Terra Solocush Tacky Styrbånd, 3.5mm - Dark Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr1 kr (0%)
30. maj 2026288 kr1 kr (0%)
29. maj 2026289 kr1 kr (0%)
19. maj 2026288 kr1 kr (0%)
10. maj 2026289 kr25 kr (8%)
8. maj 2026314 kr25 kr (9%)
5. maj 2026289 kr15 kr (5%)
4. maj 2026304 kr15 kr (5%)
24. apr. 2026289 kr15 kr (5%)
23. apr. 2026304 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret