Gå til hovedindhold

Plus FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid

PlusForbrugsvarer til malerarbejdeEAN: 5411183173415
Pris fra 127 krtil 165 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 30. maj

Sammenlign priser på FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fix ALL® X-Treme Express hvid 280ml patron
127 kr
Til butik
Fix ALL® X-Treme Express hvid 280ml patron billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Montagelim
Farve: 1
Artikel nr.: SOU-154758
EAN: 5411183173415
Varenr.: 7372853
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FIX ALL® X-TREME POWER XPRESS HVID 280ML
130,78 kr
Til butik
FIX ALL® X-TREME POWER XPRESS HVID 280ML billede

Produktinformation

"FIX ALL X-TREME XPRESS Montagelim til tunge opgaver på alle overflader og materialer (*). Kan belastes allerede efter 30 min. • Omgående vådhug på 400 kg pr. M2 • Omgående vådhug på 400 kg pr. M2 • Kan belastes allerede efter 30 min.&

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5411183173415
Varenr.: 15842378187087
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fix all® x-treme power xpress hvid 280ml
143,75 kr
Til butik
Fix all® x-treme power xpress hvid 280ml billede

Produktinformation

"FIX ALL X-TREME XPRESSMontagelim til tunge opgaver på alle overflader og materialer (*). Kan belastes allerede efter 30 min.• Omgående vådhug på 400 kg pr. M2 • Omgående vådhug på 400 kg pr. M2 • Kan belastes allerede efter 30 min."

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: montering og forseglingsprodukter
Farve: hvid
EAN: 5411183173415
Varenr.: 5439009282
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
2EL-GROSSISTEN130,78 kr130,78 krKøb
3MaintainIt143,75 kr143,75 krKøb
4Globaltools.dk165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid

PriceData har fulgt prisen på FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 139,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for FixAll X-treme Express montagelim 280 ml hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026127 kr2 kr (2%)
30. maj 2026125 kr5,78 kr (4%)
28. maj 2026130,78 kr3,78 kr (3%)
10. maj 2026127 kr3,78 kr (3%)
9. maj 2026130,78 kr1,14 kr (1%)
7. maj 2026129,64 kr9,44 kr (7%)
6. maj 2026139,08 kr12,08 kr (10%)
15. apr. 2026127 kr2,64 kr (2%)
21. mar. 2026129,64 kr1,36 kr (1%)
20. mar. 2026131 kr1,36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret