Gå til hovedindhold

Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g

FitbitArmbåndsureEAN: 0840353901025
Pris fra 823 krtil 1.079 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 823 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fitbit Charge 6 Obsidian
823 kr
Til butik
Fitbit Charge 6 Obsidian billede

Produktinformation

Fitbit Charge 6 - Sort aluminium - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - NFC, Bluetooth - 37.64 g

Produktspecifikationer

Mærke: Fitbit
Artikel nr.: GA05183-EU
EAN: 0840353901025
Varenr.: 1001706309
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g
829 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fitbit Charge 6 - black aluminium - activity tracker with infinity band - obsidian
857 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aktivitetsarmbånd Fitbit Charge 6 - Obsidian
-11%969 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsarmbånd Fitbit Charge 6 - Obsidian
-11%989 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fitbit Charge 6 Obsidian
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK823 kr823 krKøb
2CS MEGASTORE DK829 kr868 krKøb
3Proshop DK857 kr896 krKøb
4Boligcenter DK969 kr969 krKøb
5Vivas DK989 kr1.058 krKøb
6Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g

PriceData har fulgt prisen på Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 823 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 958 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 921 kr.

Den nuværende pris på 823 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Fitbit Charge 6 - aktivitetssporer med uendelighedsbånd - silikone - obsidian - Bluetooth, NFC - 37.64 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026823 kr6 kr (1%)
29. maj 2026829 kr7 kr (1%)
28. maj 2026836 kr1 kr (0%)
26. maj 2026837 kr7 kr (1%)
25. maj 2026844 kr7 kr (1%)
24. maj 2026851 kr10 kr (1%)
23. maj 2026861 kr24 kr (3%)
22. maj 2026885 kr56 kr (6%)
14. maj 2026941 kr3 kr (0%)
13. maj 2026938 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret