Gå til hovedindhold

Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design

FiskarsRedskaberEAN: 6411501238801
Pris fra 244 krtil 419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217,41 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Xtract Garden SW75
244 kr
Til butik
Fiskars Xtract Garden SW75 billede

Produktinformation

Klipper effektivt friske grene Nyt design med en sikkerhedsclips, som du nemt kan hænge fra dine bukser. Når saven er trukket ud, trækkes clipsene tilbage i håndtaget. SoftGrip-håndtag for et bedre og mere sikkert greb Håndtagets design beskytter fingrene mod at glide mod savens tænder. Bladets længde er 255 mm. Kan beskære grene op til 120 mm. Skærer, når du trækker saven mod dig. Specifikation: - skærer op til 120 mm - Sikkerhedsclips - SoftGrip - klingelængde 255 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 123880
EAN: 6411501238801
Varenr.: 2976416
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design
319 kr
Til butik
Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design billede

Produktinformation

Oplev effektiviteten ved Fiskars Xtract SW75 Handsav med 3-i-1 funktion, der er designet til både komfort og funktionalitet. Denne alsidige handsav kombinerer en sav, en hakke og en grubber i ét værktøj, hvilket gør den ideel til både havearbejde og udend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 6411501238801
Varenr.: 85470
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Trädgårdssåg SW75 L Xtract
330 kr
Til butik
Fiskars Trädgårdssåg SW75 L Xtract billede

Produktinformation

Sågar effektivt färska grenar, Ny design med en säkerhetsklipp som du lätt kan hänga i byxorna. När sågen är utdragen dras klippen in i handtaget. SoftGrip handtag för ett bättre och säkrare grepp, Handtagets utformning skyddar fingrarna från att glida mot sågens tänder. Bladets längd är 255 mm. Kan beskära grenar upp till 120 mm. Sågar när du drar sågen mot dig. Specifikation: - klipper upp till 120mm, - Säkerhetsklipp, - SoftGrip, - blad längd 255mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Haveværktøjer
EAN: 6411501238801
Varenr.: 38-76594
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Foldesav til træ Fiskars Xtract SW75 - stor
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fiskars Xtract Beskæresav - 1000614
390 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Foldesav til træ Fiskars Xtract SW75 - stor
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Havesav SW75 L Xtract
-14%419 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK244 kr283 krKøb
2Ultrashop319 kr319 krKøb
3Teknikproffset DK330 kr379 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Homeshop DK390 kr390 krKøb
6Vivas DK399 kr478 krKøb
7Estore DK419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design

PriceData har fulgt prisen på Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design i 181 dage. Laveste pris i perioden er 217,41 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Fiskars Xtract Sw75 Handsav 3-I-1 Funktion Ergonomisk Design de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026244 kr15 kr (6%)
16. maj 2026259 kr20 kr (8%)
15. maj 2026239 kr20 kr (8%)
14. maj 2026259 kr15 kr (6%)
20. apr. 2026244 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026243 kr4 kr (2%)
25. mar. 2026239 kr9 kr (4%)
18. mar. 2026230 kr11 kr (5%)
14. mar. 2026241 kr11 kr (5%)
13. mar. 2026230 kr12,59 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret