Gå til hovedindhold

Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi

FiskarsRedskaberEAN: 6411501201096
Pris fra 237 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (41% besparelse)

Sammenlign priser på Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Pro Power Tooth Coarse-cut hand saw (55 cm 7 TPI)
237 kr
Til butik
Fiskars Pro Power Tooth Coarse-cut hand saw (55 cm 7 TPI) billede

Produktinformation

Fiskars Pro PowerTooth Nedstryger 55 cm Sort, Sølv, Gul

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1062916
EAN: 6411501201096
Varenr.: 3068630
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi
299,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fiskars Pro PowerTooth håndsav 55 cm - sort/sølv/gul
379 kr
Til butik
Fiskars Pro PowerTooth håndsav 55 cm - sort/sølv/gul billede

Produktinformation

Effektiv håndsav til træarbejdeFå rene og kontrollerede snit i træ med Fiskars Pro PowerTooth. Den 55 cm lange klinge giver god rækkevidde og stabilitet, mens de skarpe tænder hjælper dig igennem både store og mindre opgaver i værksted og på byggeplads.Komfort og kontrol i ét værktøjSaven har et ergonomisk håndtag i sort og gul, der ligger sikkert i hånden, så du kan arbejde mere præcist og komfortabelt. En praktisk ophængs-øje gør den nem at opbevare i værkstedet, og den robuste klinge på 0,9 mm giver en solid følelse ved hvert træk.Produkttype: HåndsavEgnet til materialer: TræKlingelængde: 55 cmKlingetykkelse: 0,9 mmTænders tæthed: 7 TPIHåndtagsfarve: Gul/sortProduktfarve: Sort/sølv/gulOphængs-øje: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Save
Vægt: 0.6g
EAN: 6411501201096
Varenr.: 2106135
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fiskars Pro PowerTooth håndsav 55 cm - sort/sølv/gul
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK237 kr276 krKøb
2Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
3Boligcenter DK379 kr379 krKøb
4Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi

PriceData har fulgt prisen på Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi i 177 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Fiskars - Pro Powertooth Handsaw - Håndsav - 55 Cm - 7 Tpi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026237 kr1 kr (0%)
14. jan. 2026236 kr2 kr (1%)
6. dec. 2025238 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret