Gå til hovedindhold

Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion

FiskarsStøtter og skinnerEAN: 6424002019978
Pris fra 515 krtil 909 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 394 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 515 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gryta Hard Face 5 L med lock Keramisk 1075527
515 kr
Til butik
Gryta Hard Face 5 L med lock Keramisk 1075527 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder
Farve: 4
Artikel nr.: 1075527
EAN: 6424002019978
Varenr.: 21833997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Pot - 5 L with Lid
515 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Pot - 5 L with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Non-stick Pan 5L Kan lide en udfordring og har en non-stick Ceratec™ Superior keramisk belægning til bekymringsfri madlavning. Gryden er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og fordeler varmen jævnt på alle kogeplader. Et gennemsigtigt, varmebestandigt glaslåg gør det nemt at overvåge madlavningen og har to forskellige kogeplader. Ovnsikker op til 150ºC. Fremstillet i Finland.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 1075527
EAN: 6424002019978
Varenr.: 3415416
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face gryde med låg Ceratec Superior 5 L
-54%555 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gryde 5 l med non-stick og låg - Fiskars Hard Face
-35%639 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gryde 5 l med non-stick og låg - Fiskars Hard Face
-35%659 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Gryta Hard Face 5 L med lock Keramisk 1075527
-14%740 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion
809,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pot Hard Face 5 L med låg Keramik 1075527
-13%909 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK515 kr554 krKøb
2Proshop DK515 kr554 krKøb
3KitchenTime DK555 kr555 krKøb
4Boligcenter DK639 kr639 krKøb
5Vivas DK659 kr738 krKøb
6Teknikproffset DK740 kr799 krKøb
7Gucca.dk809,95 kr809,95 krKøb
8Estore DK909 kr909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion

PriceData har fulgt prisen på Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion i 180 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 760 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 515 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026515 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026516 kr39 kr (7%)
25. apr. 2026555 kr39 kr (8%)
22. apr. 2026516 kr39 kr (7%)
15. apr. 2026555 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026556 kr40 kr (7%)
21. mar. 2026596 kr44 kr (7%)
14. mar. 2026640 kr119 kr (23%)
2. mar. 2026521 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026520 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret