Gå til hovedindhold

Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion

FiskarsLåg til skåleEAN: 6424002019961
Pris fra 441 krtil 939 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 498 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 439 kr 29. maj

Sammenlign priser på Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face gryde med låg Ceratec Superior 3,5 L
-56%441 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiskars Hard Face gryde med låg Ceratec Superior 3,5 L billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face gryde med låg Ceratec Superior 3,5 L

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder
EAN: 6424002019961
Varenr.: 636929-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FS.POT 3,5 L MED NON-STICK BELÆGNING OG HÅRDT LÅG
469 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Pot - 3.5 L with Lid
537 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Pot - 3.5 L with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Non-Stick Gryde 3,5L Kan lide en udfordring og har en non-stick Ceratec™ Superior keramisk belægning til bekymringsfri madlavning. Gryden er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og fordeler varmen jævnt på alle kogeplader. Et gennemsigtigt, varmebestandigt glaslåg gør det nemt at overvåge madlavningen og har to forskellige kogeplader. Ovnsikker op til 150ºC. Fremstillet i Finland.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 1075526
EAN: 6424002019961
Varenr.: 3415415
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Gryta Hard Face 3,5 L med lock Keramisk 1075526
-6%674 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion
699,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pot Hard Face 3,5 L med låg Keramik 1075526
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gryde 3,5 l med låg, non-stick - Fiskars Hard Face
919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gryde 3,5 l med låg, non-stick - Fiskars Hard Face
939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK441 kr490 krKøb
2CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
3Proshop DK537 kr576 krKøb
4Teknikproffset DK674 kr733 krKøb
5Gucca.dk699,95 kr699,95 krKøb
6Estore DK759 kr759 krKøb
7Boligcenter DK919 kr919 krKøb
8Vivas DK939 kr1.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion

PriceData har fulgt prisen på Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion i 181 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 614 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 441 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Gryde Med Låg - Non-stick - Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026441 kr2 kr (0%)
29. maj 2026439 kr10 kr (2%)
28. maj 2026449 kr8 kr (2%)
27. maj 2026441 kr2 kr (0%)
21. maj 2026439 kr1 kr (0%)
14. maj 2026440 kr2 kr (0%)
12. maj 2026442 kr8 kr (2%)
5. maj 2026450 kr3 kr (1%)
3. maj 2026453 kr8 kr (2%)
30. apr. 2026461 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret