Gå til hovedindhold

Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373

FiskarsHjem og haveEAN: 6411501600202
Pris fra 232 krtil 349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Ergo Pop-up Bag L 219L
-3%232 kr
Før 238 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiskars Ergo Pop-up Bag L 219L billede

Produktinformation

Firkantet til nemt at placere posen på jorden og rive blade direkte ind uden at skulle løfte Praktisk pose til haveaffald. Stabil nok til at fylde med græs, blade og andet lignende haveaffald. Let at bære rundt og kan også bruges til lettere opbevaring. Rummer 219 liter.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Vaerktoejskasser og lagersystemer
Artikel nr.: 1028373
EAN: 6411501600202
Varenr.: 3069461
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Ergo Pop Up Trädgårdssäck 219L
295 kr
Til butik
Fiskars Ergo Pop Up Trädgårdssäck 219L billede

Produktinformation

Fyrkantig för att enkelt lägga säcken på marken och, kratta in löv direkt utan att behöva lyfta, Praktisk säck för trädgårdsavfall. Tillräckligt stabil för att fylla med gräs, löv och annat liknande trädgårdsavfall. Lätt att bära med sig och kan även användas för enklare förvaring. Rymmer 219 liter.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Andet
EAN: 6411501600202
Varenr.: 38-76597
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373
318 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ergo Pop Up Havesæk 219L
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK232 kr271 krKøb
2Teknikproffset DK295 kr354 krKøb
3CS MEGASTORE DK318 kr517 krKøb
4Estore DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373

PriceData har fulgt prisen på Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Fiskars Ergo Garden taske L 219L, 1028373 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026232 kr1 kr (0%)
31. maj 2026233 kr1 kr (0%)
30. maj 2026234 kr1 kr (0%)
29. maj 2026235 kr1 kr (0%)
28. maj 2026236 kr2 kr (1%)
12. maj 2026238 kr2 kr (1%)
8. maj 2026240 kr45 kr (16%)
7. maj 2026285 kr6 kr (2%)
6. maj 2026279 kr44 kr (19%)
1. maj 2026235 kr41 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret