Gå til hovedindhold

Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter

Fisher-PriceLegetøjEAN: 0887961687835
Pris fra 243,13 krtil 509 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 265,87 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243.13 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hyggebamse odder
243,13 kr
Til butik
Hyggebamse odder billede

Produktinformation

Fisher-Price® Soothe 'n Snuggle-odderen er et unikt plys dyr, der hjælper med at berolige din baby, præcis som du selv gør. Dens bløde mave bevæger sig op og ned i rytmiske bevægelser, som om den trækker vejret rigtigt. Det – og op til 30 minutters beroligende musik, lydeffekter og blødt lys – er med til at berolige dit barn på en naturlig måde. Soothe 'n Snuggle-odderen er med sit søde ansigt, superbløde materialer og satinagtige hale den perfekte krammeven til din baby. * Krammedyrets bløde teksturer, beroligende musik og lys samt blide, rytmiske bevægelser udvikler din babys føle-, syns- og høresans og er med til at berolige barnet * Tryghed og glæde: Odderens søde ansigt, beroligende bevægelser og blide musik hjælper dit barn med at falde til ro og giver det en følelse af tryghed * Krammevenlig odder med musik og åndedrætslignende bevægelser til nyfødte børn  * Kan tilpasses efter behov med op til 30 minutters musik og lyde, lydstyrkeknap og blødt lys * Ekstra bløde materialer, kan maskinvaskes, når elektronikken tages ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fisher-Price
Kategori: Bamser med musik
EAN: 0887961687835
Varenr.: 4af55db5-e2f3-4bc0-ab2b-5707683707bb
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter
-26%249,95 kr
Før 339,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter - Beroligende sovebamse
283 kr
Til butik
Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter - Beroligende sovebamse billede

Produktinformation

Fisher-Price Soothe 'n Snuggle-odderen er et unikt plysdyr, der hjælper med at berolige din baby, præcis som du selv gør. Dens bløde mave bevæger sig op og ned i rytmiske bevægelser, som om den trækker vejret rigtigt. Det og op til 30 minutters beroligende musik, lydeffekter og blødt lys er med til berolige dit barn. Soothe 'n Snuggle-odderen er med sit søde ansigt, superbløde materialer og satinagtige hale den perfekte krammeven til din baby. Where development comes into play Sanser: Krammedyrets bløde teksturer, beroligende musik og lys samt blide, rytmiske bevægelser udvikler din babys føle-, syns- og høresans og er med til at berolige barnet. Tryghed og glæde: Odderens søde ansigt, beroligende bevægelser og blide musik hjælper dit barn med at falde til ro og giver det en følelse af tryghed.

Produktspecifikationer

Mærke: Fisher Price
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: FXC66
EAN: 0887961687835
Varenr.: 2825829
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fisher-Price Nyfødt - Soothe 'n Snuggle Otter (FXC66)
292 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter
299 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fisher-Price Bamse - 26 cm - Soothe n Snuggle Otter
449,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hyggebamse odder
499,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Beroligende odderplys med beroligende lyde og lys
-14%509 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK243,13 kr243,13 krKøb
2Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
3Proshop DK283 kr322 krKøb
4Teknikproffset DK292 kr351 krKøb
5CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
6Kids-world.dk449,95 kr449,95 krKøb
7Pixizoo DK499,95 kr499,95 krKøb
8Estore DK509 kr509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter

PriceData har fulgt prisen på Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 284 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 243,13 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Fisher-price - Odder Bamse Med Lys Og Lyd - Soothe 'n Snuggle Otter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. mar. 2026243,13 kr3,87 kr (2%)
26. mar. 2026247 kr2,88 kr (1%)
22. mar. 2026249,88 kr20,27 kr (8%)
21. mar. 2026270,15 kr13,85 kr (5%)
20. mar. 2026284 kr13,85 kr (5%)
13. mar. 2026270,15 kr11,15 kr (4%)
11. mar. 2026259 kr11,15 kr (4%)
6. mar. 2026270,15 kr11,15 kr (4%)
22. jan. 2026259 kr11,15 kr (4%)
20. jan. 2026270,15 kr11,15 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret